Co to jest różowa amfetamina? Etykieta jakości czy zanieczyszczony produkt?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
W ostatnim czasie różowa amfetamina staje się popularna i pojawia się na rynkach darknet. Niektóre rynki lub strony internetowe deklarują ją jako "nową formułę produktu", "ulepszoną szybkość", "amfetaminę nowej generacji", ale my znamy prawdę.

LHmac8psT4
JPF0lSHgiu

Różowa amfetamina w proszku

Siarczan lub sole fosforanowe amfetaminy klasy farmaceutycznej są absolutnie białymi proszkami bez żadnego zabarwienia. Wszystkie kolory amfetaminy są wynikiem domieszek lub zanieczyszczeń. Pamiętaj o tym, gdy jakiś niezbyt uczciwy sprzedawca będzie opowiadał ci bajki o niewiarygodnej jakości swojej różowej (lub innego koloru) amfetaminy. Te zanieczyszczenia to substancje, które powstały w wyniku błędów syntezy lub reakcji ubocznych podczas syntezy amfetaminy. Większość z nich można łatwo usunąć poprzez ekstrakcję kwasowo-zasadową i płukanie, ale procedury te prowadzą do utraty masy produktu. Czy rozumiesz, dlaczego niektórzy producenci i sprzedawcy myślą o tych stratach? Straty w masie oznaczają straty w pieniądzach. Istnieje sztuczka marketingowa, która pozwala im przekształcić te straty w korzyści. Wystarczy powiedzieć "nowa formuła produktu" i tak dalej (patrz wyżej). Zdecydowana większość konsumentów amfetaminy nie wie o syntezie amfetaminy i jej właściwościach.

RHLF4i7KJV
ABS5tF9sZ2

Siarczan i fosforan amfetaminy klasy farmaceutycznej

Dokładnie różowy kolor amfetaminy pojawia się w wyniku nadmiernego zakwaszenia na ostatnim etapie syntezy. Po uzyskaniu wolnej zasady amfetaminy należy ją zakwasić kwasem siarkowym lub fosforowym. Ten etap syntezy nie wybacza błędów. Jeśli chemik doda zbyt dużo kwasu, produkt będzie miał różowy odcień i efekt pieczenia nosa. Jeśli chemiknie doda wystarczającej ilości kwasu, produkt będzie miał żółty odcień.d


Teraz wiesz więcej o różowej amfetaminie i teraz zaufasz cunningom i ich atrakcyjnym reklamom o "niesamowitej mocy nowej formuły różowej amfetaminy"
.



 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Kiedy byłem nastolatkiem, to różowe skażone coś było sprzedawane jako różowy szampan. Nawet ostatnio moja sąsiadka, która używa go codziennie, zadzwoniła do mnie, by pochwalić się tym, co dostała w swoje ręce. Kiedy próbowałem wyjaśnić powód, dla którego był różowy, wściekła się na mnie, ponieważ ten materiał był "ognisty", im więcej wiesz!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Moim zdaniem marketing i reklama.
 
Top