Jaki jest rzeczywisty skład?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Hej, rozglądałem się (tak, próbowałem wyszukiwarki) i staram się dowiedzieć, czym właściwie są te RC. Chciałbym wypróbować niektóre z nich, ale nie ma mowy, żebym wziął coś, skoro nie mam pojęcia, co to jest.

Kryształ KU Pamiętam, że ktoś powiedział, że to pochodna katynonu, to beta keton?

EKU crystal, etylo-keto amfetamina?

8clad?🤔🤔 Jeśli ma 8 czegoś, to prawdopodobnie jest to oktan heptan lub nonan... hmm. Nie wiem, nie mogłem wymyślić nic mądrego ani zabawnego 😕
Jeśli wiesz, czym są te lub inne z tajemniczymi bzdurnymi nazwami, pomóż honky.
Zamieściłem to w chemii analitycznej, ponieważ właśnie to próbuję zrobić, przeanalizować, czym są chemikalia. Przesuń to, zabij to, zrugaj mnie, cokolwiek musisz zrobić. Mam nadzieję, że doceniłeś moją sałatkę słowną 🥗
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
107
Points
28
Chemia RC była bardzo popularna w Chinach, a teraz nie jest niczym specjalnym
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Obecnie. Myślę, że wciąż istnieją magiczne cząsteczki do znalezienia, ale nie będą to fenyloetyloaminy, kotolaminy, katynony czy tryptaminy. Te są już zużyte i istnieją analogi narkotyków. Musimy przyjrzeć się innym rusztowaniom leków. Zastanawiam się, co może zrobić podstawiona atropina? Harmalina wygląda obiecująco, beta-karboliny nie były badane według mojej wiedzy
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
bicyklo[1.1.1]pentanowe zamienniki pierścieni fenylowych
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Zastępują heksan pentanem? 🤔 Co za interesujący pomysł. Widziałeś mój rysunek kokafetaminy? Ale wiesz, że heksan to nie fenol. Cykloheksan nie jest fenolem, nawet benzen nie jest fenolem, więc, żeby było jasne, ZAMIENIAJĄ CYKLOPENTANOLE? To dzikie 😜
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
"Zastąpienie centralnego, para-podstawionego pierścienia fluorofenylowego w inhibitorze γ-sekretazy 1 (BMS-708,163) motywem bicyklo[1.1.1]pentanu doprowadziło do odkrycia związku 3, ekwipotencjalnego inhibitora enzymu o znacznej poprawie biernej przepuszczalności i rozpuszczalności w wodzie. Zmodyfikowane właściwości biofarmaceutyczne związku 3 przełożyły się na doskonałą charakterystykę wchłaniania doustnego (∼4-krotne ↑ wartości Cmaxi AUC w stosunku do 1) w mysim modelu inhibicji γ-sekretazy. Ponadto badania SAR nad innymi zamiennikami fluorofenylu wskazują na nieodłączne zalety ugrupowania bicyklo[1.1.1]pentanowego w porównaniu z konwencjonalnymi zamiennikami pierścienia fenylowego w odniesieniu do osiągnięcia optymalnej równowagi właściwości (np. hamowanie γ-sekretazy, rozpuszczalność w wodzie/przepuszczalność, stabilność metaboliczna in vitro). Ogólnie rzecz biorąc, praca ta rozszerza zakres [1.1.1]-bicycle poza zwykłą jednostkę "dystansową" i przedstawia przekonujące argumenty za jego szerszym zastosowaniem jako zamiennika grupy fenylowej w scenariuszach, w których liczba pierścieni aromatycznych wpływa na parametry fizykochemiczne i ogólne podobieństwo leku".

Ostatnio próbują tego z wieloma lekami w przemyśle farmaceutycznym. Nie rozumiem, dlaczego chińscy chemicy RC nie mieliby się tym zainteresować
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Mam nadzieję, że rozumiecie, że jestem po prostu głupi. W rzeczywistości nie uważam, że mam wiedzę na temat chemii. Ciężko się uczę, nie śpię 2 noce i czytam podręczniki do patentów, staram się wyłapać każdą przeczytaną rzecz, której nie wiem, a trzeciego dnia śpię 😴 przez długi czas. Rok temu nie wiedziałem nic użytecznego o chemii. Znałem nazwy niektórych prekursorów i niektórych reakcji, a teraz walczę z dupą, aby obliczyć entalpię nowej reakcji, dla której nie ma żadnych informacji, więc... Będę się potykał, aż mi się uda.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Istnieje wiele docelowych receptorów leków, które nie opierają się na klasykach (epinefryna, seratonina, dopamina, GABA). nAChR i muskarynowe, gabapentynoidy, receptor ghb, KvLQT2, zakłócenia enzymatyczne.

 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Ja również. Próbowaliśmy naszego własnego produktu, prawda?
 
Top