Jaki jest najszybszy sposób na wysuszenie pasty amfetaminowej?

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Witaj BB,

Od niedawna produkujemy stałe partie pasty speed i chcemy część z nich wysuszyć, ponieważ niektórzy klienci mogą preferować suchy produkt zamiast pasty.

Mam znajomego, który posiada suszarkę próżniową i słyszałem, że można jej używać do suszenia pasty speed. Czy ktoś wie, jak długo to potrwa?

Czy są jakieś szybsze alternatywy dla tego.

Dziękuję każdemu, kto zdecyduje się to przeczytać i odpowiedzieć.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Być może odwadniacz żywności/jerky maker? Mam małą suszarkę firmy Nesco, której używam do suszenia grzybów, którą kupiłem w sklepie z artykułami gospodarstwa domowego za 40-50 dolarów? Nie będziesz w stanie użyć go do zrobienia dużej ilości na raz, ale myślę, że możesz zrobić kilogram lub dwa pasty w ciągu kilku godzin. Jest to w zasadzie osuszacz, który wdmuchuje suche powietrze do małej zamkniętej przestrzeni i można kontrolować temperaturę od ~ 90F do 140F. Proszek amph zacznie wysysać wilgoć z powietrza, gdy osiągnie pewien punkt, więc nie można po prostu rozłożyć go na tacy i skierować na niego wentylatora. Jeśli wysuszysz go tą metodą i zamkniesz próżniowo, myślę, że zadziała idealnie.

Używam go do różnych rzeczy, suszenia chwastów i grzybów itp., redukowania roztworów wrażliwych na ciepło, odparowywania rozpuszczalników lub innych cieczy, krystalizacji itp. więc nie jest to straszna inwestycja.
Uważaj na siebie,
o7
 
Top