jakiego motywu używamy?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Znasz ten mały selektor kolorów w rogu? Jaki kolor wybraliście? Zwykle robię różowy, ale zmieniłem go na niebieski, ponieważ myślę, że wygląda lepiej z moim nowym pfp lol.
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Mam kolor zielony, ale teraz został przełączony na fioletowy (różowy) przez wyzwalacz
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Co to jest?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ZmOLCnqywa

mała paleta
Jaki kolor wybierasz? Mój jest obecnie różowy.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Rozumiem. Nie ma tu JS :-(
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Powróciłem do zielonego, mojego ulubionego koloru, a fioletowy z białymi liniami nie przypadł mi do gustu.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
szkoda, że nie ma trybu ciemnego. tak, jest szara opcja, ale chciałbym, żeby wszystkie białe części mogły być czarne lub ciemnoszare, podczas gdy wszystkie kolorowe części mogą pozostać kolorowe. różowy i czarny byłyby słodkie i o wiele łatwiejsze dla moich oczu. schodzę z koksu rn, a biel NIE jest przyjazna dla comedown lol.
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Życzenia dla adminów w takim razie. Fajnie, że jego koks jest tani i całkiem niezły, po prostu ciesz się mokrym. Proszę, zanotuj to. Nie dostałem jeszcze żadnej koki. Slab Coke/Heroin jest jak 50$/g, ta ciężka natura nie może być imitowana rc, podobnie jak Salvinorin i Cannabis wholeness. LSD jest oparte na grzybie mącznym. Wszyscy się zgadzacie?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Nigdy nie brałem stymulantów rc, więc nie wiem, ale nie sądzę, by większość rc zbliżyła się do koksu. i tak, jest naprawdę tani, ale wciąż dobrej jakości w tej cenie. zgadzam się, że psychodeliki rc nie są tak dobre jak te tradycyjne. nie robiłem nic syntetycznego, ale na przykład grzyby są bardziej zabawne niż mniej znane rzeczy, takie jak lsa.
 
  • Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dimetokaina jest bardzo tanim słabym koksem rc. 5meoDMT jest głównie produkowany jako rc i jest najlepszym halucynogenem, rc są czymś więcej niż naturą i dobrem. Grzyby pcylosybinowe są silniejsze niż nasiona LSA, słaby analog LSD, to oczywiste...
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Ta funkcja jest tak przydatna, jak Twój post.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Nawet dzieci to wiedzą
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jeśli nikt o tym nie wspomniał, jeśli jesteś jednym urządzeniem, kliknij ustawienia, przewiń do dołu, o telefonie, a następnie kliknij kompilację # 7 razy. Włączyłeś sterowanie programistą. Kliknij to i możesz wymusić tryb ciemny na wszystkim. Dlaczego yo5 są tam w trybie programisty, śmiało i włącz ' wymuś zezwolenie na aplikacje na zewnątrz, a to pozwoli ci przenieść prawie każdą aplikację na samochód SD
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
motyw numer 7 + system dark mode rules for me !
 
Top