Post Delivery Jakie jest rozwiązanie dla promieni rentgenowskich? [Zapytaj o opakowanie]

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Hej społeczność BB,
Wiem, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Ale o co pytam,
Jakie metody i techniki pakowania mogą zmniejszyć prawdopodobieństwo przejęcia przesyłek, które są wychwytywane przez promieniowanie rentgenowskie w transporcie międzynarodowym?

Myślę, że najlepszym sposobem na ukrycie produktów przed promieniami rentgenowskimi jest użycie torebek mylarowych, prawda? O ile mi wiadomo, zakłóca to działanie promieni.
Czy wskazuje to, że coś jest podejrzane?

Czy ilość pod względem wagi wpływa na wygląd zawartości pod promieniami rentgenowskimi przy użyciu torebek mylarowych? czy dzieje się tak tylko w przypadku toreb plastikowych?

Ponadto, co sądzicie o używaniu słoików z suplementami fitness, takimi jak serwatka i tym podobne? Myślę, że umieszczanie produktów takich jak tabletki lub kryształy wewnątrz tych słoików, między prawdziwą serwatką w proszku, za pomocą zwykłej plastikowej torby (nie mylaru). To będzie wyglądać całkiem normalnie pod promieniami rentgenowskimi.
Czy też rentgen będzie podejrzewał różnicę gęstości między zawartością?

Dziękuję wszystkim.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Hej stary,

Słyszałem, że worki Mylar nie chronią przed promieniowaniem rentgenowskim w 100%. Słyszałem, że promieniowanie rentgenowskie ma problemy z "widzeniem" przez materiały o niskiej gęstości, takie jak drewno.
Najlepszym rozwiązaniem byłoby prawdopodobnie ukrycie go w czymś. Czytałem o facetach z Niemiec, którzy przemycali 4MMC z Niemiec do Nowej Zelandii w puszkach, które sami tłoczyli. Oznaczali je fałszywą marką i wysyłali przez pół roku. W rzeczywistości nie zostali przyłapani na handlu, ale na tym, że byli zbyt głupi w swoim laboratorium

Wszystko, co mogę powiedzieć, ale pomyślałem, że może to być pomocne :)

Cincerly,

Koko
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Cześć, czy ktoś ma. Link do wątku o moczeniu koki w kauczuku i ekstrakcji?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ołów. Kiedy robią ci prześwietlenie, wkładają ci kamizelkę, która ma ołowiane płytki. Folia ołowiana brzmi niesamowicie. Nie sądzę, by pigułki w puszce białka serwatkowego miały kogokolwiek oszukać, ale pigułki w butelce na pigułki mogą. Odklej folię bardzo ostrożnie i użyj żelazka do ubrań, aby ją z powrotem założyć
 
Top