Question Jaka jest Twoja ulubiona prasa do tabletek?

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Cześć wszystkim, mam nadzieję, że wszystko w porządku. To mój pierwszy post tutaj i nie ostatni. Mam proste pytanie i tak naprawdę nie jest to pytanie, ale bardziej prośba o opinię. Wyjaśnię, używam od 1 roku mojej własnej rzemieślniczej prasy do pigułek dla XTC, ale będę dorastać do jakości, więc potrzebuję prawdziwej prasy, czy możesz dać mi swoją opinię na temat poprzedniej prasy lub aktualnej prasy? To pomoże mi wybrać następną prasę. Tx All i do zobaczenia później.
 

0000000000

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Halo!
masz na myśli maszynę? czy stempel?

jeśli masz na myśli pieczątkę, po prostu idź na małe pieczątki, takie jak PP, Punisher
ponieważ wymagają mniej proszku. Unikaj również stempli z dozowaniem z tyłu.
Wybierz coś, co wygląda dobrze w wielu kolorach.
 

thenuker01

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Czy przypadkiem nie masz linku do zakupu, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć miejsca, w którym można je kupić?
 

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1

Cześć! Dzięki za zwrot, mam na myśli maszynę, ale dzięki za stempel był kolejnym krokiem. jeśli masz jakiś zwrot na temat prasy do tabletek, jestem otwarty.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
czy ktoś wie, czego holenderscy mistrzowie/qdance crew używają do produkcji swoich dwukolorowych pigułek?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Musisz zdecydować o wielkości produkcji (tabletki na godzinę) i wielkości tabletek (ile substancji czynnej i substancji pomocniczej). Następnie można wybrać sprzęt, w Chinach istnieje wiele opcji, można zamawiać w częściach.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Istnieje maszyna rotacyjna dedykowana do wykonywania tego rodzaju tłumaczeń.

Można je wyszukać w Google.

wystarczy napisać (dwukolorowa tabletkarka rotacyjna)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Czy istnieje ręczna prasa do zrobienia w domu lub jakiś sposób na zrobienie ręcznej prasy?
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Unikaj tego pomysłu, każda ręczna konstrukcja nie ma wystarczającego nacisku, twoje pigułki rozpadną się i rozpadną.
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Nie rozumiem pytania... TDP-5 jest wystarczający do zduplikowania KAŻDEJ pigułki. Aktywne i inne składniki odgrywają rolę w "jak dużej" kompresji z prasy jest potrzebna do skonstruowania danej pigułki
bez obawy o rozkruszenie!!!!!!!!!!!!
 
Top