Gdzie mogę znaleźć wszystkie substancje chemiczne potrzebne do syntezy?

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Próbowałem znaleźć chemikalia/odczynniki, ale nie mogę ich znaleźć, przejrzałem wszystkich dostawców z Chin i Europy.
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jestem z Wielkiej Brytanii i na stronie odczynników nie ma w ofercie azotanu rtęci.
 

galleta

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Gdzie można uzyskać glicynian PMK?
Patrzyłem na Alibabę i jest tam wielu dostawców, ale nie wiem, czy jest to najbezpieczniejszy sposób na zdobycie tego typu produktów.
Od którego dostawcy zazwyczaj zamawiasz tego typu odczynniki?
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
dziękuję, to zdecydowanie najlepsze forum, na jakim kiedykolwiek byłem, jesteście legendami
 

uselessdragon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Czy kwas siarkowy jest dostępny w łatwo dostępnych sklepach (np. ze sprzętem komputerowym, samochodowym itp.)? Szukam tylko niewielkich ilości do syntezy na własny użytek. Nie mam bezpiecznej lokalizacji do wysyłki, aby móc zamówić odczynniki online.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Roztwór kwasu siarkowego jest używany jako elektrolit do baterii i można go kupić w sklepie. W tym temacie opisano, jak uzyskać wysokie stężenie kwasu siarkowego z elektrolitu.
 
Last edited:

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Skontaktuj się z tym chińskim dostawcą, Wickr me: offergood. Łatwo zweryfikować, prosząc o zdjęcia, filmy, wydajność...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kwas siarkowy nie jest dostępny w sprzedaży sklepowej w UE. Od kilku lat znajduje się na liście prekursorów materiałów wybuchowych i narkotyków. Nadal można go sprzedawać jako środek chemiczny do regulacji pH w basenie w stężeniu około 30% lub w stężeniu 17% jako roztwór odtłuszczający przed malowaniem metalu. Można go też odzyskać z akumulatorów samochodowych w brudnej, rozcieńczonej formie, zwykle pełnej zanieczyszczeń ołowiem i wymagającej destylacji w celu uzyskania czystości. Jest to jednak najbezpieczniejszy sposób.
 
Top