Gdzie sprzedać kokainę

Alex.o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Wiem, trochę głupi tytuł. Ale chciałbym trochę podyskutować, gdzie jest obecnie najlepszy potencjał do sprzedaży koksu.
Osobiście jestem sprzedawcą z Europy Środkowej, pracującym od ponad 9 lat twarzą w twarz lokalnie. Zdecydowałem jednak, że nadszedł czas na ekspansję.
Czy masz jakieś ulubione metody? Marketplaces bez śmiertelnych opłat? Daj mi znać!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Możesz wypróbować różne rynki w darknecie, ale opłaty są zbyt wysokie i bardzo konkurencyjne.
  • Moją osobistą radą jest dołączenie do któregokolwiek z rynków darknet, ale powinieneś dołączyć do naszego rynku bb escrow, jeśli chcesz
  • po lewej stronie 5 ikona (uścisk dłoni) będzie bb escrow.
  • kliknij na nią i w lewym górnym rogu wybierz sprzedaj (kup/sprzedaj)
  • w prawym górnym rogu znajdziesz nową ofertę, kliknij ją i wypełnij forum i jesteś gotowy do pracy.
Jak na razie jesteśmy małą społecznością, w której nie dokonasz ogromnej sprzedaży, ale rozwijamy się w szybkim tempie, więc możesz spróbować do nas dołączyć.

Opłata za usługę wynosi 5%, ale nie mniej niż 10 USD.


Czasy
:


  • Sprzedający ma 48 godzin na potwierdzenie transakcji.
  • Jeśli wymagania NIE zostaną otrzymane i minęło 48 godzin od potwierdzenia - transakcja zostanie anulowana.
  • Jeśli wymagania zostaną otrzymane, a sprzedawca nie uzyska dochodu w ciągu 24 godzin, transakcja zostanie anulowana.
  • Jeśli kupujący zapłacił rachunek, a następnie transakcja została przez niego anulowana, kupujący może zwrócić swoje środki na własne konto pomniejszone o prowizję.


Algorytm zamawiania:


  1. Sprzedający i kupujący odnajdują się nawzajem, uzgadniają warunki przyszłej transakcji między sobą (koszt towarów, wysyłki, opakowania i wszystkie inne istotne warunki). Omawiają, kto zapłaci prowizję. Gdy znany jest ostateczny koszt zamówienia, kupujący rozpoczyna transakcję.
  2. Aby rozpocząć transakcję, kliknij ten link Nowa transakcja. Wypełnij wymagane pola.
  3. Po utworzeniu transakcji przez kupującego sprzedawca musi potwierdzić gotowość do wypełnienia swoich zobowiązań.
  4. Gdy sprzedawca potwierdzi gotowość do zawarcia transakcji, kupujący będzie mógł zapłacić za zamówienie.
  5. Jeśli płatność się powiedzie, agent Escrow zostanie zaproszony na czat transakcji i wyśle wiadomość, że zamówienie zostało opłacone.
  6. Gdy kupujący otrzyma swoje zamówienie, musi kliknąć przycisk "Zakończ transakcję". Ta czynność pozwala sprzedającemu otrzymać płatność za zamówienie. Jeśli kupujący ma roszczenie do sprzedawcy, musi zaprosić administratora do czatu transakcji za pomocą przycisku "Zaproś administratora".
  7. Po pomyślnym zakończeniu transakcji sprzedawca może wypłacić BTC do swojego portfela za pomocą przycisku "Wypłata".

Czy nadal masz pytania dotyczące bezpiecznego zawierania transakcji? ----->>>
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Zawsze istnieje możliwość dystrybucji za pośrednictwem darkweb marketplaces, w rzeczywistości korzystasz z jednego z nich już teraz. Możesz dystrybuować swój produkt tutaj poprzez sekcję Escrow. Możesz także dystrybuować lokalnie, ale pamiętaj, że wiąże się to ze znacznym ryzykiem i w dużej mierze zależy od regionu.

Jeśli wysyłasz paczki pocztą, zawsze pakuj je próżniowo dwa razy. Wysyłaj tylko w poniedziałki. Jeśli wyślesz później, ryzykujesz, że paczka zostanie zatrzymana na weekend, narażając zapach.

Pamiętaj, że wysyłanie czegokolwiek do lub poza UE podlega obowiązkowej kontroli celnej. Zalecam wysyłanie paczek tylko w swoim regionie. Nie oznacza to, że paczka nie zostanie sprawdzona, a jedynie, że nie jest to zgodne z zasadami kontroli celnej.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Kraje należące do Unii Europejskiej również przechodzą odprawę celną?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nie jest to regułą. Paczki wysyłane poza UE nie powinny być sprawdzane przez służby celne. Nie należy jednak na to liczyć. Zawsze istnieje możliwość, że jakiś kraj przywiezie psa tropiącego do kontroli, a Ty nie będziesz o tym wiedział.
 

Alex.o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
W porządku, dziękuję za rady/opinie! Jak pisałem, mam doświadczenie na lokalnym rynku. Prawdopodobnie skorzystam z BB escrow, ponieważ bardzo podoba mi się społeczność i interfejs użytkownika.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Cześć, poczytaj o rynku BB. Możesz tam zamieścić swoje ogłoszenie za darmo, nie pobieramy żadnych opłat. Możesz skorzystać z BB Escrow (jest to opcjonalne), jeśli chcesz zabezpieczyć pieniądze. Możesz również otworzyć osobistą grupę swojego sklepu. Aby korzystać z grupy komercyjnej, musisz uzyskać członkostwo premium.
 
Last edited:
Top