Question Która substancja chemiczna jest również nazywana olejem B dla amfetamin?

Myn0n4

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 1, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
cześć wszystkim,
wiele razy robiłem amfetaminę z p2np, więc nie jestem początkującym.
Teraz mam trochę pomarańczowego/czerwonego oleju, który w Holandii nazywa się B-Oil.
Myślę, że jest to olej APAAN (płynny) lub już BMK (fenyloaceton).
Ma pH: 5 i ma charakterystyczny zapach.
Czy ktoś może mi pomóc w prawidłowej identyfikacji?
Thx
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Cześć. Czy zapytałeś źródło tego oleju, co to jest?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Powiedziałbym, że BMK (ponieważ APAAN hyrdolizuje w warunkach kwaśnych, tworząc BMK), ale to tylko przypuszczenie, spróbuj określić temperaturę wrzenia.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
P2P (Phenylacetone, Phenyl-2-propanone) lub BMK (Benzyl Methyl Ketone) dobrze destyluje z parą wodną, więc umieść małą próbkę z x5 objętością wody w prostym aparacie do destylacji na małą skalę z 2 szklanych probówek i destyluj ją, aby uzyskać jasnożółtą oleistą górną warstwę o przyjemnym zapachu, aby potwierdzić, że masz P2P. Można również dodać niewielką ilość soli NaCl do probówki odbierającej dla lepszej separacji.
APAAN (alfa-fenyloacetoacetonitryl) w stanie czystym jest białym proszkiem, w przeciwnym razie masz roztwór w jakimś rozpuszczalniku lub dość gównianą jakość.
 

Myn0n4

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 1, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
dziękuję wszystkim. już go destylowałem i jest to żółty olej. nie mogę powiedzieć dokładnie temperatury wrzenia z powodu destylacji próżniowej, ale teraz jestem prawie pewien, że to bmk. a synteza do amfetaminy zadziałała tak, jak powinna.
naprawdę fajne forum
xD
 
Top