• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Kto będzie następnym prezydentem?

Who will be the next president?

  • D.Trump

    Votes: 17 94.4%
  • Joe Biden

    Votes: 1 5.6%

  • Total voters
    18

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
oczywiście będę następnym prezydentem 🙄
głosuj na fidelis 2024, uczyniłbym wszystkie narkotyki legalnymi :)

z całą powagą uważam, że to szalone, że musimy wybierać między gwałcicielem a kimś, kto jest stetryczały. żadna z tych osób nie powinna rządzić. myślę, że Trump ma większe kwalifikacje, ale jest kanalią i pozwolenie mu być twarzą naszego kraju pozostawia zły smak w moich ustach.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Więc nie obchodzi mnie ani nie podążam za żadnym z dwóch głównych kandydatów. Gdybym miał ryzykować? Myślę, że Trump może go zdobyć. Nie wiem, czy tak się stanie, to tylko moje dzisiejsze przeczucie.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Trump jest zawalony sprawami sądowymi. Biden jest normalnym prezydentem wykonującym dobrą robotę i pokojowo nastawionym do NATO, UE i reszty. Dość Trumpa nękającego świat, aby zadowolić swoich rednecków. JOE BIDEN DRUGA TERMIN pewna rzecz (z jego lekarzem blisko)🗽wolność dla wszystkich
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
To nie ma znaczenia. To, kto jest Tożsamością, nie ma znaczenia, twój głos nie ma znaczenia Teorie mniejszego zła są zużyte i okazały się fałszywe. Pamiętajcie wszyscy.
NIC NIGDY SIĘ NIE DZIEJE. Nie w wyborach federalnych w USA. Przez ponad dekadę uważnie obserwowałem rząd. Prawie żaden z nich nie działa tak, jak sugerują. Politycy spędzili STULECIA upewniając się, że są chronieni przed oskarżeniami. To naprawdę oni i my.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner, trafiłeś w sedno. Nie mogę się bardziej zgodzić
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner Nie mogę się bardziej zgodzić. To jest fakt
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ma to znaczenie dla zwycięstwa Ukrainy nad rosyjskim terrorem. Podoba mi się normalne myślenie Joe Bidensa (bez oskarżenia): Ameryka prowadzi świat do wielkości (ale jego syn jest zaburzonym chemmastorbatoristą)... Och, jestem zbyt ponaglający dla partnera miłosnego
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
normalne myślenie? biden jest stetryczały. nie potrafi wygłosić przemówienia bez zbaczania z tematu. trzeba go umieścić w domu opieki, a nie na urzędzie. niech ktoś zapewni temu staremu pierdowi wsparcie życiowe, jezu chryste.

Nie podoba mi się, jak bojowy i szorstki jest Trump, ale żadna z tych opcji nie jest dobra! Myślę, że Biden jest jedyną rzeczą stojącą między USA a Putinem, ale to niewiele mówi...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tak, Biden nadaje się na urząd ratujący świat, ale mógłby być sprawniejszy, ale i tak mi odpowiada. Liczy się wynik. USA to defacto pieczęć świata.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Myślę, że pozytywnie, a Biden jest normalny, ale słaby, Trump to chuligan. Joe Biden go go go you
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Szczerze mówiąc, nie widzę żadnych wielkich zmian bez względu na kandydata, który wygra. Byłem bardzo zaniepokojony, kiedy Trup został wybrany po raz pierwszy. Nie zgadzam się z wieloma jego politykami, ale Biden lub Trump nie widzę, aby wydarzyło się coś ważnego. Jedna strona kraju będzie wkurzona przez jakiś czas, ale założę się, że na tym się skończy
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mniejsze zło, dzieciaki, dołączmy do Rosji i spalmy Chiny? One są JEDYNYM zagrożeniem dla naszej społeczno-polityczno-ekonomicznej dominacji. Żartuję oczywiście, że ci głupcy biją się w piersi i grożą sobie nawzajem, ale nigdy nie zostanie użyta ani nawet przetestowana kolejna bomba atomowa. Fizycznie nie da się tego zrobić.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nie mogą użyć kolejnej bomby atomowej?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Myślę, że gdyby mogli, to by to zrobili, ale zamiast tego, dla naszych najcięższych bombardowań. Używamy MOAB. Myślę, że gdybyś sprawdził oficjalne kanały, odkryłbyś, że istnieje ogólnoświatowy traktat obejmujący nieużywanie lub testowanie broni jądrowej, ale myślę, że istnieje bardziej zaciemniony powód. Poza tym, po co komu broń nuklearna w dzisiejszych czasach, gdy mamy uzbrojone satelity zdolne do wypalenia dziury w ziemi z precyzją kilku stóp?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Myślę, że gdyby mogli, to by to zrobili, ale zamiast tego, dla naszych najcięższych bombardowań. Używamy MOAB. Myślę, że gdybyś sprawdził oficjalne kanały, odkryłbyś, że istnieje ogólnoświatowy traktat obejmujący nieużywanie lub testowanie broni jądrowej, ale myślę, że istnieje bardziej zaciemniony powód. Poza tym, po co komu broń nuklearna w dzisiejszych czasach, gdy mamy uzbrojone satelity zdolne do wypalenia dziury w ziemi z precyzją kilku stóp?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Tak czy inaczej USA przegrają. Trump wygrywa.......... to prawdziwa szansa, że nasza demokracja rozpadnie się w sposób podobny do Niemiec lat 30/40.
Trump przegrywa...... Ludzie wychodzą na ulice jak 6 stycznia.

Osobiście zaopatruję się w dwumiesięczny zapas pieczonej fasoli i robię całą masę nabojów 6,5 creedmoor w piwnicy, tuż obok mojego laboratorium chemicznego.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myślę, że jeśli Trump wygra, to będzie to samo, tylko z inną twarzą
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Mam nadzieję, że masz rację. Niemniej jednak, fasola i amunicja dla mnie. Potrzebujesz tylko przetrwać pierwszy miesiąc lub dwa, podczas gdy wszyscy inni głodują i strzelają do siebie nawzajem.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zgadzam się bez względu na to, kto jest prezydentem. Ja również gromadzę zapasy. Nie jestem na bardzo zaawansowanym etapie, ale mam MRE, wodę i kilka sztuk broni palnej. Nie, nie jesteśmy gotowi się zabunkrować, ale chcę tam dotrzeć. Nie tylko ze względu na prezydenta. Jesteśmy o jedną zabłąkaną astroidę od konieczności bycia gotowym na bycie samemu przez jakiś czas
 
Top