Question Dlaczego wiele ziół jest uprawianych i importowanych z innych krajów? Dlaczego nie uprawiać go w swoim kraju?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ile kosztuje marihuana z innych krajów? Dlaczego ludzie nie uprawiają i nie sprzedają jej sami? Wiem, że koka kosztuje około 2000 za kilogram wysyłany do Europy, zarabia niezłe pieniądze i ma to sens, czy ma to związek z warunkami, czy coś takiego. Ale i tak możesz uprawiać trawkę w Europie, więc ile to kosztuje w Meksyku i podobnych miejscach? Czy nie mają ogromnego udziału w rynku i dlaczego tak jest?
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Ponieważ duża playera ma na tym rękę w Hiszpanii, jest to tanie i dobre zioło. Wielu młodych facetów uprawia zioło i musi długo czekać, aby uzyskać 1 kg, gdzie mogą sprzedać 50 kg miesięcznie. O wiele łatwiej i szybciej można zrobić speed mdma mmc lub inne narkotyki. I lepiej na tym zarobić
 

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
O co ci chodzi? 2 rośliny są zwykle równe 1 kg chwastów, a jeśli zdobędziesz własne nasiona za 1 $-5 $ bez wszystkich kłopotów związanych z bezpieczeństwem i wysyłką itp.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Ponieważ nie mamy do tego odpowiedniej pogody. Hiszpania jest zawsze słoneczna i ma ogólnie lepszą pogodę. Można obejrzeć filmy przedstawiające ludzi uprawiających rośliny pod słońcem i pod światłem. Jest duża różnica.
 

fatique

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
W Turcji nie ma dużej kary za palenie marihuany, ale jest ona również nielegalna, a ceny gramów wynoszą średnio od 12 do 20 dolarów.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Europejska marihuana jest uprawiana lokalnie lub importowana w postaci haszyszu. Iberia i kraje północne uprawiają haszysz, Europa Środkowa uprawia lokalną marihuanę, a w krajach słowiańskich jest to swego rodzaju mieszanka. Nie widziałem jeszcze nikogo, kto poważnie twierdziłby, że meksykańska marihuana jest używana w jakimkolwiek znaczącym stopniu.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Czy dobrze przeczytałem, że 2000 kg koksu 😳
 
Top