Looking for a vendor Dlaczego nikt nie oferuje A-PVP?

lookingformdpv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Przede wszystkim jestem tylko palaczem piro, a nie chemikiem, więc przepraszam, jeśli to, co powiem, zabrzmi ignorancko, ale po obejrzeniu filmów z syntezy mety i syntezy apvp wydaje mi się, że apvp jest o wiele prostsze i mniej kłopotliwe.

Przy zakazie apihp i nieistniejącej wolnej bazie mdphp, palacze pyrro proszą o apvp, aphp itp. i jest to wiele osób. Ponieważ nowe legalne pyrro są rozczarowaniem

Przeszukałem wszystkie duże rynki tor, nikt nie oferuje apvp, podczas gdy tysiące oferują metę i prędkość. Po prostu nie ma dla mnie sensu, jak tak ogromna luka rynkowa nie jest wykorzystywana przez jedną osobę w całej UE.

TLDR; Rozumiem, że więcej ludzi chce mety niż apvp, ale apvp w UE byłoby całkiem opłacalne, a apvp jest o wiele łatwiejsze w produkcji. Dlaczego nigdzie w UE nie ma apvp?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Dzisiaj gotujemy naszą pierwszą partię testową
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Cześć, czy mogę spróbować?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Proszę, sprawdź mnie, szukałem przez około rok.big fat zero jest tym, co znalazłem.sure aphp, apihp, etcetc.Im solidne, no drama.4real.check.me.out.thank you
 
  • Like
Reactions: $!$

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Jeśli się powiedzie, chcę w
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Możemy wysłać bezpłatną próbkę, jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii
 

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Jestem we Włoszech, czy mógłbyś wysłać próbkę apvp?
 

Twoje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 19, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Wygląda na bardzo opłacalny narkotyk do produkcji...
Czy można go również mieszać z mefedronem lub pastą speed?
Jaka jest cena za 1 kg w Europie?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Nie oferujemy tam jeszcze wysyłki, ale może coś wymyślimy

Unikałbym mieszania, ponieważ mogą wchodzić w interakcje.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Nie można mieszać apvp z hexedrone a-php mdvp apihp
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
W Europie za 2700 do 5000 € kg
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Jeśli lubisz chodzić jak wariat, odwracać się za każdym razem, gdy usłyszysz jakiś głos w głowie lub urojenie prześladowania, lub spłukać w toalecie to, co kupiłeś, myśląc, że przy drzwiach stoi policjant, bardzo silny efekt, to wszystko o APVP, osobiste doświadczenie, myślę, że dlatego nie można go znaleźć na rynku 😉
 
View previous replies…

lapgan1

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2024
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Jakie to uczucie? Czy jeśli wezmę małą dawkę, będę miał halucynacje?
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Nie od razu, to zależy od organizmu i od dawkowania i sposobu stosowania, dla jednych za miesiąc strych będzie gwizdać, dla innych za pół roku, ale w każdym razie tak się stanie
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Vaso przybił to, 90% peepów nie może się powiesić, zostać złapanym, klapnąć ustami, a potem uprzejmy, niesamowity twórca próbujący uszczęśliwić peepa zostaje wydymany. ten sam powód, dla którego przestałem tworzyć dla pieniędzy. ludzie nie mogą trzymać się z prawdziwymi, a świnie podążają szlakiem peep snapdog city prosto do twojego sąsiedztwa. to zwykły wstyd. większość ludzi powinna trzymać się z dala od narkotyków. po prostu nie zostali stworzeni do radzenia sobie z przejażdżką rakietą i chcą wysiąść, gdy przejażdżka już się rozpoczęła. 57 Lata obserwowania, jak to się dzieje. To smutne, to samo, co alkoholicy, którzy piją się w mokry mózg. Szydzą z ludzi, którzy mówią mi, że piją za dużo i walą wszystko, aż mają mokry mózg i nie ma powrotu. Każdy myśli, że może to kontrolować, a po całym moim życiu jestem jedynym, który nie jest martwy, robi życie lub smażony ryż bezużyteczny.Jeśli wpadniesz w jakąkolwiek psychozę podczas zażywania narkotyków, lepiej zastanów się dwa razy, czy kontynuować swoją ścieżkę tą drogą, ponieważ są szanse, że nie jest to droga dla ciebie. Przepraszam za rant, ale jestem tak zmęczony tą samą starą piosenką i tańcem. Imprezuję sam lub z moją dziewczyną. nie mogę próbować prawie nikogo w tych dniach. oh opowieści, które mógłbym opowiedzieć. ale zachowuję tajemnice, więc to wszystko. Bądźcie bezpieczni.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Powinieneś udać się do jakiegoś kraju po Związku Radzieckim, tam rynek jest pełen apvp tylko martwych kropli
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
I zobacz, jak ludzie reagują na tę substancję, tak toksyczną, uszkodzenie mózgu na pewno w dłuższej perspektywie
Neurotoksyczność jest tak wysoka
 
Top