Dlaczego nie ma amfetaminy w postaci soli szczawianowej?

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Dlaczego nie ma amfetaminy w postaci soli szczawianowej?
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Możesz utworzyć sól oksolanową amin, ale wydaje mi się, że jest to trochę trudne, może to być dobra alternatywa dla hcl, ale jeśli masz jakiś kwas szczawianowy w swoim produkcie, jest on toksyczny

Wolną zasadę aminową rozpuszczono w 5-krotnej objętości suchego IPA i dodano kroplami do 1eq bezwodnego kwasu szczawiowego rozpuszczonego w IPA. W niektórych przypadkach bezpośrednio nie utworzyło się ciało stałe. Dodano 3-krotną objętość eteru, a naczynie erlenmeyera umieszczono w zamrażarce. Godzinę później utworzył się puszysty, biały osad. Przefiltrowano go próżniowo, uzyskując żelopodobne ciało stałe. Rozcierano go pod eterem i suszono przez odsysanie, a następnie pod próżnią. Odzysk wynosił od 60 do 95%.
Odparowanie filtratu daje oleisty materiał, który krystalizuje po pokryciu eterem i umieszczeniu w zamrażarce. Ponowna krystalizacja przy użyciu IPA:eter usuwa ostatnie ślady kwasu szczawiowego.

Tą metodą można również tworzyć cytryniany
Zamiast IPA można spróbować użyć octanu etylu.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Dziękuję za cierpliwość w udzielaniu odpowiedzi, w rzeczywistości nie osiągnąłem jeszcze tego etapu. Obecnie doświadczam niepowodzenia w procesie ekstrakcji efedryny z efedryny przy użyciu efedryny.
 
View previous replies…

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Wszystko w porządku, jeśli chodzi o ekstrakcję z efedryny, nie mogę ci pomóc, ponieważ nigdy tego nie robiłem ani nawet nie badałem zbyt wiele na ten temat
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Mam śmiały pomysł: Ponieważ Ephedra sinica stale uwalnia efedrynę po rozpuszczeniu w gorącej wodzie, czy byłoby możliwe bezpośrednie podgrzanie mieszaniny Ephedra sinica, jodu, czerwonego fosforu i wody pod chłodnicą zwrotną przez 24 godziny? Czy otrzymany produkt mógłby potencjalnie bezpośrednio dawać wolną zasadę metamfetaminy?
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Być może będzie miał niską wydajność z dużą ilością organicznych produktów ubocznych i kto wie, jakie reakcje uboczne, w ogóle nie polecam
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Dziękuję, ale przy moich obecnych ograniczonych zasobach być może nie będę w stanie stworzyć żadnego użytecznego produktu. W tej chwili nie jestem w stanie skutecznie wyekstrahować nawet prekursora efedryny z rośliny efedryny.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Spróbuj innych dróg, może spróbuj wyodrębnić efedrynę lub pseudo z tabletek
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
W moim kraju nie ma dostępu do takich leków, a wiele rozpuszczalników podlega ograniczeniom. Obecnie wydaje się, że najbardziej opłacalną opcją jest ekstrakcja efedryny z rośliny efedryny, a następnie podążanie szlakiem moskiewskim przy użyciu jodu i czerwonego fosforu w refluksie. Kolejną przeszkodą jest jednak uzyskanie gazu kwasu solnego i nie jestem pewien, jak postępować. Czy masz jakieś sugestie dotyczące kwasu solnego? Czy bezwodny siarczan wapnia i kwas szczawiowy mogą wytwarzać gazowy kwas solny? Jedynym kwasem, do którego mam dostęp, jest kwas szczawiowy, dlatego zapytałem o sole szczawianowe, a jedynym dostępnym rozpuszczalnikiem do ekstrakcji jest eter naftowy i nie wiem, czy może on bezpośrednio zastąpić chloroform lub toluen do zastosowania.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Nie polecałbym obchodzenia się z hcl(g), wielu początkujących chemików zginęło w ten sposób, do wytworzenia gazu hcl potrzebny byłby kwas siarkowy
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Bez kwasu solnego, nawet jeśli uda się uzyskać wolną zasadę metamfetaminy, trudno będzie ją skrystalizować. Masz jakieś inne sugestie? Kwas siarkowy jest ograniczony i niedostępny dla mnie.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Czy próbowałeś tego sam i czy mógłbyś dostarczyć jakieś zdjęcia produktu końcowego?

Znalazłem to na innym forum, gdzie użytkownik wspomniał również o możliwości użycia kwasu cytrynowego zamiast kwasu szczawiowego w tej samej procedurze :)
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Zależy od kraju, w którym się znajdujesz
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Czy krystalizację można przeprowadzić za pomocą miareczkowania roztworem kwasu solnego?
 
View previous replies…

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Tak, można krystalizować w eterze z kwasem solnym.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Ojej, eter jest również regulowany, czy można zatem użyć eteru naftowego?
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Zamiast eteru można wykonać rekrystalizację w dwóch rozpuszczalnikach z ipa i acetonem, można to również zrobić tylko w acetonie, jeśli chcesz, nie musi być bezwodny.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Mam dostęp tylko do eteru naftowego, czy mogę go użyć?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u can do salt but amphetamine hcl
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Cześć! Czy masz doświadczenie w produkcji amfetaminy hcl lub jakiekolwiek informacje na temat jej produkcji?
 
Top