Dlaczego w Europie nie ma zakładek?

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Dlaczego w Europie nie ma zakładek? Admin przepraszam, jeśli otworzyłem temat w złym miejscu. A więc. Dlaczego w Europie wkładają do skarbu tylko dużo doświadczenia? Zakładki są wygodniejsze i bezpieczniejsze dla sprzedawcy.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Zakładki = martwe krople?

Jeśli tak, to sprzedaż narkotyków za pośrednictwem martwych kropli ma miejsce w przypadku sprzedaży hurtowej.
Istnieją również DNM, które wdrażają narzędzia do organizowania sprzedaży detalicznej za pośrednictwem martwych kropli.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tak, jestem z Rosji. Nie znam angielskiego. W Rosji większość sprzedaży odbywa się za pośrednictwem strony Hydra. 95% całej sprzedaży odbywa się w ten sposób. Ponad 100 000 sprzedaży dziennie. Strona działa od 6 lat. Nie masz w ogóle czegoś takiego?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Widziałem to w grze symulator dilera narkotyków (y)
GhWAHiPIOF
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Twój kraj jest znany jako przeciwnik wszystkich, którzy nie są Rosjanami, co utrudnia Hydrze stanie się czymś międzynarodowym. Nikt nie używa Hydry przynajmniej po rosyjsku. Nawet Rosjanom trudno jest zaufać rynkowi zarządzanemu przez ich własny rząd. Mam na myśli to, że przynajmniej rynek Whitehouse w USA wykorzystywał XMR do oszukiwania użytkowników w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa.

Czarnuchy w USA nie ufają martwym kroplom, ponieważ jesteśmy bardzo świadomi telewizji przemysłowej.

Rozważmy, że jedynym powodem, dla którego Hydra brzmi jak największe rynki, są zawyżone fałszywe liczby.
Nic nie jest tak zwyczajne, jak się wydaje.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Liczby są prawdziwe. Reklama była bardzo duża. W Rosji można dostać 10 lat na przechowywanie. Dlatego kupują przez ręce tylko od znajomych. I nie ma innych takich graczy w Rosji. Pracowałem nad hydrą. Tak, hydra to najprawdopodobniej projekt Kremla. Ale to nie jedyny czynnik, dla którego zachodnie strony żyją mniej niż hydra. Hydra pracuje nad bezpieczeństwem każdego dnia. I nie trzyma jedynego serwera na Łotwie jako chanza.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tłumacz tłumaczy krzywo, ale myślę, że mnie rozumiesz. W Rosji można sprzedawać tylko w darknecie. Ze względu na surowe prawo.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Byłem na nim sprzedawcą. Mieszkam tutaj. Znam wszystko od podszewki. Jaki jest twój największy zasób? Link, proszę. Chcę się z tobą skontaktować.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tutaj nie trzeba się śmiać, ale płakać. Kiedy pokrywają witrynę, wymusza się, że nikt nie przestrzegał środków ostrożności. Serwery na Łotwie. To się nie zmieniło. Korzystanie z osobistego laptopa w bibliotece w pobliżu domu ...
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Wysyłanie pocztą jest generalnie spieprzone. Mamy 5 minut i kupiliśmy w mojej okolicy. Uzależnieni chcą wziąć trochę i kupić 1-5 gramów na noc. Ale w ostatecznym rozrachunku robi się 2-5 zamówień na noc.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18

Tamtejsze przepisy są mniej więcej takie same jak w USA. Tylko marihuana jest zabroniona, podobnie jak inne narkotyki. Za jednego jointa grozi grzywna, za trzy pójdą do więzienia.

PS: To Google ma dobry angielski )))))) a nie on ))
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Naukowcy zajmujący się analizą łańcucha przewidują, że przy wystarczającej liczbie butelek na i poza rampami do XMR, użytkownicy mogą być śledzeni.
Dzięki Bogu, istnieje wystarczająco dużo giełd niezgodnych z KYC/AML, aby zapewnić im zajęcie podczas ćwiczeń z Coinbase, Kraken lub podobnymi.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Pamiętam, że była taka demonstracja (wrzucona na reddita), ale musieli znać adres eksperymentu i jedyne co z niej wyciągnęli to _kiedy_ to się stanie. Ale potem możesz wysłać monero na inny adres monero, który kontrolujesz.

Nie jestem w 100% pewien, czy mówimy o tym samym exploicie. Podsumowując, Monero jest nadal najbezpieczniejszą kryptowalutą.
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
Monero bez wątpienia uratowało życie wielu dealerom
 
Top