praca nad hashami w celu wyświetlenia słów alfanumerycznych za pomocą vortex maths

lucero0527

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam wszystkich, mam nadzieję, że tytuł jest jasny, jeśli nie, postaram się to wyjaśnić.
Nie jestem profesjonalną osobą zajmującą się systemami bezpieczeństwa ani innym profesjonalistą w tej dziedzinie. Zwykły facet, który hobbystycznie studiuje matematykę.
Kilka miesięcy temu zacząłem studiować matematykę wirową, która na początku wygląda na prostą, ale staje się trudna, gdy jest używana w rzeczach naszego wspólnego życia, takich jak hashe.
W poprzednim poście ogłosiłem, że "odkryłem", że tak powiem, że informacje można uzyskać ze znaków, które zawiera hash, mówiąc na przykład o hashu zawierającym hasło. (Wiem, że hash może zawierać nie tylko słowo, alfanumeryczne itp, ale także całe pliki), chociaż ograniczam się do tego tylko dla prostego rozszerzenia i ciężka praca może być wykonana w dowolnym hashu.
Postaram się, aby było to bardzo proste. ale nie będę wyjaśniał, jak działa matematyka wirowa, mój pomysł na podzielenie się tym (chociaż wielu z pewnością wykorzysta to do złośliwych celów), ponieważ rozumiem, że może to mieć korzystne zastosowanie, a także zobaczyć, jakie możliwości może mi dać wiedza lub zastosowanie tej wiedzy.
Cóż, pomijając wszelkich sceptyków, zapraszam, jeśli rozumowanie nie pochłania czasu, aby zastosować tę matematykę, aby pozostać sceptycznym w milczeniu. Matematykę tę dzielę na 4 obszary różnicowe, aby zastosować ją do hashowania.
1¬ Znajomość wartości od 1 do 9 każdego znaku ascii, w tym liter, cyfr i znaków. (Ponieważ stosuję to tylko do słowa alfanumerycznego, używam tylko liter i cyfr, chociaż próbowałem tego ze znakami, zajmuje to trochę czasu, a ponieważ wszystko jest robione ręcznie, staje się skomplikowane, ale można to zrobić), próbowałem tego z hashem sha 256 i sha 512, ponieważ y działa w obu przypadkach z tą samą metodą.
2¬ Po umieszczeniu wartości dla każdej litery, hash musi zostać zredukowany do 4 grup po 4 liczby, redukcja odbywa się za pomocą reguły matematyki wirowej.
3¬ Mając 4 grupy tych informacji, otrzymamy długość znaków słowa hash, a także, które grupy musimy wyeliminować.
4¬ Po wyeliminowaniu grup, których nie będziemy używać, czyli 2 grup po 4 liczby, będziemy mieli już 80% wszystkich liter, które zawiera hash. Dokładne liczby i litery uzyskuje się za pomocą geometrii fraktalnej matematyki wirowej.
Gdy geometria fraktalna jest taka sama, wynik jest prawdziwy, w tym przypadku liczba z grupy 4 liczb musi być pojemnikiem liter/liczb, które zawierają słowo hash, w przeciwnym razie jest eliminowana z wyniku.
Gdy suma liczb grupy jest równa lub mniejsza niż 5, słowo hasha ma mniej niż 9 znaków, gdy jest mniejsza niż 8, słowo ma mniej niż 18 znaków, istnieje związek w tej sumie, dociera tylko tutaj, ponieważ wyniki zawsze dają dokładną liczbę.
Cały ten proces wykonuję na papierze i ołówku, ponieważ nie ma oprogramowania, które wykonałoby wszystkie te kroki automatycznie, a zajmuje to tylko kilka godzin po obliczeniu geometrii fraktalnej.
Zauważ, że gdy litera jest powtarzana, suma geometrii fraktalnej jest równa 0, ale ponieważ 0 w tej matematyce nie istnieje, wynikiem jest zawsze 9, ponieważ musisz uzyskać 3, 6 lub 9, aby zmienić biegunowość geometrii.
Nie należy posuwać się zbyt daleko z uzyskiwaniem liczb w więcej niż 2 cyfrach w słowie alfanumerycznym (2 liczby ciągłe), jednak jeśli można je uzyskać, w ten sam sposób ze znakami. Niezależnie od trudności hasha sha 256 lub sha 512, ten sam proces jest stosowany do obu i uzyskuje się te same wyniki, ponieważ koncepcja tej matematyki polega na uproszczeniu całego zestawu.
Wypróbowałem tę metodę ze 100 hashami, 50 stworzonymi przeze mnie i kolejnymi 50 stworzonymi przez nieznaną osobę i w 100 próbach zawsze zakończyło się sukcesem.
Co można dzięki temu osiągnąć, wiedząc jakie litery i cyfry zawiera słowo (można też znać znaki w przypadku tego co je posiada, proces jest taki sam tylko dłuższy), oraz długość słowa.
Nie kontynuuj studiowania tego, ale jestem pewien, że możesz również uzyskać każdy znak zgodnie z jego pozycją w słowie, to znaczy poznać kolejność, w jakiej znajduje się każdy znak, ponieważ w metodzie, którą ci pokazuję, nie ma porządku, uzyskuje się tylko litery i cyfry, ale nie porządek, jednak jestem pewien, że w geometrii istnieje wzór porządku, ponieważ, jak wspomniałem, jest on powiązany z biegunowością, a to daje porządek.
Zapraszam do zbadania tego i z przyjemnością wnoszę więcej na ten temat, ponieważ po zbadaniu sieci nie znalazłem niczego podobnego, a to właśnie generuje wdzięczność za odkrycie, nawet jeśli jest to tylko wiedza i nie wnosi nic lukratywnego.
 
Top