Question Czy ta synteza dmt zadziała?

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ta synteza pierwotnie pochodzi z "Syntezy DMT (i analogów) z tryptaminy przez rod" Rozszerzyłem ją o więcej szczegółów, pytam tylko, czy wszystko mam poprawnie, ponieważ nie jestem najmądrzejszy w chemii, ale wykonałem wiele syntez, ale nie w psychodelikach.


1. "Rozpuść 15 g formaldehydu i 60 g tryptaminy w 900 ml metanolu w kolbie o pojemności 1 litra. Refluksować mieszaninę przez 30 minut w temperaturze 50-55 stopni Celsjusza, podczas refluksowania powoli dodawać 25 gramów cyjanoborowodorku sodu rozpuszczonego w 100 ml roztworu metanolu do roztworu formaldehydu i tryptaminy za pomocą lejka dodawczego. Mieszając!
2. Ochłodzić mieszaninę do temperatury pokojowej, a następnie dodać 7 g lodowatego kwasu octowego kroplami do mieszaniny, mieszając. Refluksować mieszaninę przez 50-60 godzin w temperaturze 50-60°C.
3. Po zakończeniu reakcji i pozostawieniu do ostygnięcia, oddestylować pozostały metanol, aż do uzyskania proszku lub zawiesiny surowego produktu, który powinien mieć żółty lub brązowawy kolor.
4. dodać 500 ml 5% wodnego amoniaku do kolby i dobrze wymieszać.
5. ekstrahować mieszaninę 3 x 100 ml dichlorometanu. Oddzielić warstwy za pomocą lejka rozdzielającego. Warstwa DCM znajdzie się na dnie. Odrzucić warstwę wodną.
6. połączyć wszystkie wyciągi DCM
7. przemyć DCM niewielką ilością wody i oddzielić dolną warstwę, która jest roztworem DCM
8. osuszyć dichlorometan za pomocą 10 g bezwodnego siarczanu magnezu. Poczekaj, aż wszystko opadnie na dno, a następnie przefiltruj roztwór DCM przez bibułę filtracyjną, aby usunąć cały siarczan magnezu.
9. Oddestylować dichlorometan pod ciśnieniem atmosferycznym.
1. kontynuować destylację pod próżnią do momentu zebrania dimetylotryptaminy. -
11. Rekrystalizować dimetylotryptaminę z wrzącego heksanu z dodatkiem kilku ml octanu etylu. Można też rozpuścić ją w DCM i poddać rekrystalizacji w celu uzyskania "czystszego" produktu. "
12.dalsze oczyszczanie może być wymagane !!!
 
Top