Wuhan Alpha Omega Pharmaceutical Lab.... legalny? recenzja?

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Witam wszystkich. Jestem tu nowym użytkownikiem.
W przyszłym tygodniu wylatuję do Kolumbii na 2 miesiące i podczas pobytu tam chciałbym zorganizować małą operację syntezy 4mmc. Myślałem, żeby zacząć od 100g 2B4MP, czy jakoś tak...

Jestem pewien, że mogę pozyskać sprzęt laboratoryjny, ale mam trochę kłopotów z prekursorami... czy ktoś zna legalne laboratorium? Czy Wuhan Alpha Omega jest legalne? Wiem, że reklamują się tutaj, ale ich działalność wygląda nieco podejrzanie.

Mają tam na przykład swój WhatsApp. Ponadto na stronie "O nas" "Jack Damon" jest wymieniony jako "autorytet w dziedzinie medycyny", ale to zdjęcie to bzdurne zdjęcie stockowe, które wyszukiwanie obrazów w Google pokazuje, że jest kimś innym.


Na przykład tutaj, w tym innym linku, jego dosłowna etykieta z imieniem mówi Dennis


A tutaj jest wyszukiwanie w Google



Po tym, jak zostałem oszukany na 400 funtów przez Chenhua Chems (wickr: cnbilly) jakiś czas temu, jestem trochę niechętny do ponownego zamawiania od tych cholernych Chińczyków! Zwłaszcza z taką czerwoną flagą.

Czy ktoś korzystał z usług tego dostawcy?
A może może potwierdzić odpowiedniego dostawcę?

Jeśli nie, mogę po prostu trzymać się coke.... ale gdzie w tym zabawa? :)
 
Last edited:

Deedubbau

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z bromoketonami? Zostań przy kupowaniu koksu...

Bromoketony są niewiarygodnie silnymi substancjami drażniącymi, jeśli tylko otworzysz butelkę poza wyciągiem, doświadczysz, jak to jest, gdy kolumbijskie papryczki chilli rozcierają się po całym nagim ciele.... Zaufaj mi...
Nie jest to zabawne
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Nie, to będzie mój pierwszy eksperyment naukowy wykraczający poza prosty ReX w IPA i jedną (co prawda raczej ham-fisted) ekstrakcję bezpośrednio do bazy z korzenia mimozy.

W filmie z syntezą meph, facet nie przeprowadza reakcji w dygestorium, ani nie wydaje się mieć na sobie pełnego hazmatu, jak sugerujesz, że może być wymagany.

Zauważyłem, że w innym komentarzu wspomniałeś, że większość 2B4MP wysyłanych z Chin to oszustwo (z powodu, który opisałeś) - jesteś pewien?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Chcesz założyć laboratorium mefedronu w Kolumbii - kraju kokainy i karteli?
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Mój kolego, jeszcze nawet nie wylądowałem na miejscu... kiedy osiedlę się w przyszłym tygodniu i połączę się z moim przyjacielem, zorientuję się w terenie (być może także w czymś innym)... wtedy określę dalszą drogę.

Potrzebuję *tylko* kolby z szyjką 2/3, rozdzielacza i chłodnicy zwrotnej (ta ostatnia, patrząc na ścieżkę reakcji, wydaje się niepotrzebna, ponieważ służy tylko do odpowietrzania; żadne ulatniające się gazy nie muszą być wychwytywane i ponownie wprowadzane do mieszaniny... prawda?).
Plus oczywiście składniki prekursorowe.

Kolumbia to kraj zamieszkany przez 50 milionów ludzi... serio chcesz mi powiedzieć, że kartel opanował całe to miejsce? Żadnych ejercito militar, żadnych policia, żadnych alphabet boys działających incognito za granicą...?



Czy mógłbym uzyskać jakieś poważne odpowiedzi? Ktokolwiek? @Marvin "Popcorn" Sutton?
 
Last edited:
Top