receptura yaba za to zapłaci

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś wie, jak zrobić yabę, pigułki mety z tajlandii zapłacą za to.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Yaba to pigułka metamfetaminy, która składa się z metamfetaminy i kofeiny w proporcji 50/50 lub mniejszej (20/80). Być może są tam jakieś wypełniacze i barwniki spożywcze.
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Czy myślisz, że mógłbyś dać mi samouczek, jak można to zrobić, nie jestem tak dobry w chemii, ale znam chemika, który mógłby to zrobić, ale potrzebuję czegoś w rodzaju przewodnika, jak połączyć metę i kofeinę oraz jak zrobić metę przy użyciu najtańszej metody z największą wydajnością?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Musisz wybrać metodę, która będzie odpowiednia dla Ciebie i Twojej lokalizacji, dostępności prekursorów. Istnieją metody z P2P i efedryną. Tam można znaleźć metodę tabletkowania. Mam nadzieję, że masz wystarczająco dobrego chemika, aby mieszać metę z kofeiną :)
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tak, ale jak meta miesza się z kofeiną? Właśnie tego potrzebuję. Jeśli chodzi o prekursory, na szczęście mieszkam w miejscu, w którym mogę zdobyć wszystko, czego potrzebuję, nie ma tu ograniczeń dotyczących pseudoleków na przeziębienie, więc mogę zdobyć jak najwięcej. Czy masz instrukcje, jak mieszać metę z kofeiną?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
To proste jak gotowanie. Należy odważyć na wadze 100 g metaamfetaminy i 100 g kofeiny, a następnie dokładnie wymieszać je w jednej dużej zlewce za pomocą mieszadła, aby uzyskać mieszankę 50/50 metaamfetaminy z kofeiną.
 
Last edited by a moderator:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Daym G.Patton, zastanawiam się, czy trackzz kiedykolwiek wróci ze zdjęciami? Bo wiesz, jak mówimy w prywatnej sieci, zdjęcia albo to się nigdy nie wydarzyło lol.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Czym jest yaba? Dowiedz się, czym jest ...
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Yaba to gówno, które azjatyccy mnisi wciskają noobom na Pacyfiku. Indonezja, Indie, Aussie, nie ma znaczenia, skąd właściwie pochodzi, po prostu wywodzi się z tamtejszych laboratoriów i zmierza na wschód, pochodząc ze względnego zachodu, w zależności od tego, gdzie siedzisz. Wygląda jak kręgle, prawdopodobnie smakuje jak kręgle. Tani, skuteczny, podziemny adderall farmaceutyczny, jeśli o mnie chodzi.
Niestety, jak wszyscy wiemy, wojna narkotykowa jest skandaliczna. Można by pomyśleć, że będą one bardziej popularne na amerykańskiej scenie rave, zamiast tego wolimy MDMA lub analogi, takie jak BK MDMA lub Piperzines w naszych tabsach.

Jedynym prawdziwym markowym narkotykiem jest Mefedron. Wszystkie inne to tylko modyfikacje tego, co już znasz i kochasz.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Amfetamina o smaku kręgli? Poważnie?

Naprawdę gówno.

Tak jest, Mefedron uratuje świat i USA! :LOL:
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Nie byłem zaskoczony, mam na myśli tabletki z USA, które same w sobie mają lekki posmak cukru, a niektóre nawet zawierają go, aby odroczyć smak właściwego leku.
 

Binary68

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Dzięki uprzejmości ONZ - Patterns & Trends of Amphetamine Type Stimulants & Other Drugs of Abuse in East Asia & the Pacific 2005 .

https://perpustakaan.bnn.go.id/site..._of_Amphetamine_Type_Stimulants_ATS_and_O.pdf - strona 103)

Średnia waga pigułki yaba wynosi 90 miligramów, a jej skład obejmuje 25-30 procent
metamfetaminy, 60-70 procent kofeiny i 5-10 procent innych substancji wiążących.

Zobacz także "Identyfikacja zanieczyszczeń i klasyfikacja statystyczna tabletek metamfetaminy (Ya-Ba) skonfiskowanych w Tajlandii" https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/yaba.impurities.pdf.



Myślę więc o przepisie na 30 mg zmielonej metamfetaminy krystalicznej
50mg czystej kofeiny
10mg spoiwa
0,1 mg etylowaniliny

Jeśli chodzi o wybór wypełniacza/spoiwa - w razie potrzeby - potrzebujesz czegoś, co łatwo rozkłada się po podgrzaniu i nie wydziela żadnych toksycznych gazów. Być może łatwo dostępny węglan wapnia, który rozkłada się do CO2 i pozostawia biały stały tlenek wapnia (wapno). Zwykle można go kupić w sklepach z dolarami jako środek chemiczny w osuszaczu powietrza.

Jeśli uda ci się go wyprodukować, jestem bardzo zainteresowany rozmową.

B68
 

roshan

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 6, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Czy mógłbyś udzielić mi wskazówek lub instrukcji, jak stworzyć pigułkę yaba, biorąc pod uwagę skład, o którym wspomniałeś? Byłoby to bardzo mile widziane, ponieważ mam dostęp do niezbędnych prekursorów i pomocy zdolnego chemika. Szczególnie interesuje mnie, jak skutecznie wymieszać metamfetaminę z kofeiną. Dziękuję.
B68
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Muszą się topić, a nie palić, ponieważ ludzie lubią palić tabletki z folii.
 
Top