🔍 Cel mai căutat!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Căutăm furnizori de produse chimice în întreaga lume. Vă rugăm să lăsați aici linkuri către furnizorii pe care îi cunoașteți și în care aveți încredere.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Sunt în această lume de puțin timp, dar voi încerca să ajut cu toate informațiile pe care le voi obține. Caut recent clorură de paladiu și am dat peste acest furnizor care pare destul de demn de încredere, este înregistrat la Alibaba de 14 ani și are diverse produse.


Clorură de paladiu: Link aici
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ascultați, chiar nu știu dacă acest lucru valorează ceva, dar am dat acum ceva timp peste o piață congoleză ciudată care este absolut plină de diferiți furnizori de precursori care oferă transporturi internaționale secrete. După cum am spus, nu știu dacă este de vreun folos și nu am încercat încă niciunul dintre furnizori, dar poate că o veți găsi interesantă și sunteți într-o poziție mai bună pentru a determina valoarea lor. Sunt doar dornic să ajut, dar nu sunt sigur dacă ajut.

AICI ESTE:

Piața Ka-bien
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Preț dur pentru asumarea riscului de a comanda din China, în rest aceasta este o companie bună cu personal bun și comunicativ!
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Wh wingroup a fost interzis aici după multiple probleme cu ei. Așa că vă rugăm să nu le recomandați.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Acest furnizor este foarte apreciat în rândul pasionaților de pe alte forumuri:
Bazat pe Polonia, ca multe altele.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Și vă simțiți confortabil cu împărtășirea tehnicilor dvs. pentru import? Este postat la o altă persoană sau la o adresă vacantă sau care este trucul tău? (Am înțeles pe deplin dacă refuzați să răspundeți, desigur :).
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Folosiți doar detalii corecte (proprii). Atrageți mai multă atenție folosind adrese goale, căsuțe poștale sau alte construcții. Dacă vă vor, vă vor găsi oricum.


Asigurați-vă că cunoașteți legislația locală și că aveți o poveste "oarecum" plauzibilă
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Da, și pyrogarage.pl este, de asemenea, grozav. Un serviciu foarte rapid și de încredere, am comandat de la ei de mai multe ori. Cu toate acestea, ei sunt furnizori de piro, astfel încât substanțele chimice oferite sunt substanțe chimice de bază. Și numai sub formă de pulbere.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
www.rpolly.com.
Cu sediul în Germania. Păstrează un stoc mic de produse chimice disparate. Ei au:
MEK
N-Butilamină
Sulf
Sodiu metalic
Benzaldehidă
Acetat de etil
Metoxipropanol
Xilol


și alte chimicale mai puțin interesante. Așadar, nu este un stoc uriaș și nu este cel mai ieftin, dar este de încredere.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Chiar așa? Este ciudat. Am comunicat cu ei cu puțin timp înainte de a posta pe forum și mi-au răspuns rapid.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Am făcut 2 comenzi în site-ul web și mesajul spune că vă vor contacta prin e-mail pentru prețul total cu transportul maritim, dar nu trimit niciodată prețul final. Ca și cum nu sunt acolo.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Hei DocX, am călătorit des în Europa și în Germania în general, mi-ar plăcea să le vizitez personal. Tocmai am verificat adresa lor din Dortmund.
Credeți că pot obține de la ei toți sau aproape toți precusorii pentru NOIDURILE SINTETICE?
 
Top