2-fluoroamfetamină

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Un mic credit pentru această substanță 2-fluoroamfetamina.
Cu efectul său stimulativ în comparație cu medicamentele de pe piața de bandă, este cu adevărat eficientă. Lipofilia nu o poate face mai ușoară pentru inducerea roa orală făcută simplu.
Modul în care inhibă sistemul nervos central este particular în felul său și poate fi foarte benefic chiar înlocuind Adderall. Mi se pare că are beneficii similare suficient de considerabile pentru a o numi un omolog al vărului său dextroamfetamina. ținând cont de faptul că sunt puternic legate structural între izomerul dextro și atomul de fluoro de pe cadranul benzenic există cu siguranță o poveste de dragoste chimică.

Presupun că o substanță de acest gen ar înflori în grupurile mai conservatoare; oameni care caută substanțe care te ajută să prosperi cu un scop mai mult medicinal, dar și să găsești plăcere.

(Poate pentru că se presupune că promovează eliberarea de dopamină și norepinefrină în creier).
Recomand tuturor celor care încep cu sinteticele, substanțele chimice sau substanțele chimice de cercetare să înceapă aici. 2-fa este, de asemenea, foarte puternic!

Iată un link util pentru a vedea caracteristicile fizice:
https://imgur.com/a/bd7LlJz
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
WUT?! Ei bine, poziția 2 este meta, deci este vorba despre ea însăși, dar directorii meta sunt în cea mai mare parte dezactivați, ceea ce face un fel ciudat de autodepreciere. 🤔
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Înțeleg directorul meta la fel de mult cum înțeleg orto și para. Fluorul de pe meta nu este chiar o impuritate?

Prin experiența mea, această "depreciere" îl anulează într-un mod care este benefic și diferă de alte amfetamine.

- somnul și trezirea sunt grozave
- & stimulare liniștitoare pe termen lung a doua zi. Rămâne.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Poziția 2 este întotdeauna orto, nu poate fi meta deoarece aceasta este poziția 3 întotdeauna (orto, meta și para sunt 2, 3 și 4 în raport cu cealaltă substituție care este una (1).
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Vă mulțumesc pentru lecțiile dumneavoastră. Am o înțelegere și mai bună a poziției dintre cele două substanțe pe inelul benzenic și înțeleg diferența.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Cum se compară cu 4-fluoro? Îmi amintesc că mi-a plăcut destul de mult când l-am încercat în urmă cu aproximativ 15 ani, foarte fin și "curat"
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Faptul că îi motivez pe alții să documenteze subiectul mă face să fiu mulțumit.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Și eu. Asta se întâmplă când îți place ceea ce faci și îți urmezi pasiunea. Îmi place să fac parte din grupurile anonime care influențează oamenii să se ridice deasupra. Învățarea chimiei și a tehnologiei este un mod de a supraviețui și de a merge mai departe.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Am avut o problemă cu creierul.
Ce ziceți de asta? Para sau meta? J/k, fă cunoștință cu Mara R. Peta, e nouă pe aici
LvCOmUEVjQ
 
Top