3C-P în 35P-NBOH?

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Bună, am urmărit această nouă marcă chimică și trebuie să spun că nu știu nimic despre chimie și nimic despre designul izomerilor, dar acest lucru seamănă cu ceea ce caut, cu excepția cazului în care doza este prea mare în greutate pentru a pune în blotter

Deci, întrebarea mea este dacă putem adăuga un inel de benzaldehidă la moleculă și să o transformăm în această nouă substanță chimică imaginară? Doar pentru a ști, îmi place acest înlocuitor 2cb, dar mi-ar plăcea dacă am putea să o facem 1k mai puternică și mai activă la dozele UG decât la dozele MG

Discuția este deschisă XD
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Spre deosebire de PEA de tip 2C, structurile de tip 3C sunt amfetamine, nu simple fenetilamine și, din câte știu eu, adăugarea fracțiunii N-orto-hidroxibenzil nu le crește potența in vivo, deci nici nu visați la un salt de x1k sau de 3 ordine de mărime, nu este cazul nici măcar cu 2C, NBOM-urile/NBOH-urile sunt de 10-20 de ori mai puternice cel mult (există totuși câteva excepții).
VwFrG65t4l
KZX4abf6dz
 
Last edited:

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
scuzați-mă, nu adăugarea inelului de bencen sau a benzaldehidei este ceea ce face ca 2cb să sară de la MG la UG doze?
Deci, gândindu-mă la logica și cunoștințele dvs., se pare că nu va funcționa deoarece acestea sunt amfetamine și nu feniletilamine?
deci asta afectează conversia acestui medicament pe un nbome nboh

Îmi pare rău că sunt foarte noob în această privință, nici măcar nu știu dacă este una sau alta
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
TjcM4hwmCA

vreau o chestie foarte mică pe care să o pot ascunde ușor și să fac mii de doze când mă opresc.
(plus mai ieftin decât triptas și da, sunt din India)
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Actualizarea ar putea fi aceasta?

2VcrFiPOHT
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
După cum v-am spus deja, nu vă așteptați la prea multe de la NBOMes/NBOHs de amfetamine substituite.
Totuși, puteți obține unele beneficii de la Proscaline-NBOH, așa că încercați și anunțați-ne.
 
Top