4mmc, este obligatoriu să o cristalizez?

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
10
Points
8
(4mmc) După procesul de acidificare și filtrare și spălare cu actonă uscată, obținem pulbere de meph. Putem consuma această pulbere după uscare? Sau trebuie să o cristalizăm? Adică este obligatoriu? Știu că ne face produsul pur? Dar ce se întâmplă dacă sărim peste cristalizare?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Atunci este slabă și plină de rahat, așa că trebuie să iei mult mai multe. Nu va mai fi la fel de distractiv. Nu o trage pe nas pentru numele lui Dumnezeu. Ai putea să o purifici în alte moduri, dar recristalizarea este ieftină și cristalele sunt standardul industriei. Este singura modalitate de a obține cristale. Nu cred că poți face clasa A fără 2 recristalizări. Am văzut cristale vechi de 6 luni care erau ca niște grupuri de cuarț
 
  • Like
Reactions: $!$

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
10
Points
8
Da, da, a mea este neconsumabilă până când o cristalizez, îmi puteți spune ce tip de pulbere pot adăuga în 4mmc pentru a o face, mai grea, prietenii mei mi-au spus că lucrurile pe care le fac și cele disponibile pe piață au o diferență foarte mare, a mea este foarte puternică
 
View previous replies…

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Da u au magic 4mmc lol
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Ei bine, tu ești singurul din întregul site care are problema "prea puternic" 4mmc. Deci magic 4mmc
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
"Puternic" nu înseamnă "bun". Luați în considerare întrebarea referitoare la omiterea cristalizării și veți deduce ce o face "puternică" și ce înseamnă de fapt, cel puțin în termeni cardiovasculari.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nu. Nu susținem asta aici. Cereți-le mai mulți bani. Oamenii deștepți plătesc pentru calitate și există mai multe motive întemeiate pentru asta. Deja acum cântărește cu 50% mai mult decât lucrurile de calitate.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Top