5cl-adb succesul de la un nou bucătar

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Am comandat de la TGRC un kit de 1 kilogram care conținea 4 reactivi. Am adăugat cei 4 reactivi într-un balon de 5 l la temperatura camerei. Am folosit apoi un agitator pentru a omogeniza soluția. După aproximativ 5 minute, am folosit mantaua de încălzire de 5 l cu 2 dispozitive diferite de măsurare a temperaturii pentru a ridica temperatura la 79 de grade Celsius timp de 6 ore cu agitare constantă. După cele 6 ore, am lăsat soluția să se răcească la 60 de grade Celsius. Am agitat apoi balonul de 5 l plin cu soluție și l-am turnat într-un recipient curat de dimensiuni mari. Am adăugat apoi 5 litri de apă foarte sărată (care nu avea sare pe fund, dar arăta foarte sărată) la soluție. Am adăugat-o foarte încet pentru a permite soluției uleioase să se separe deasupra apei sărate dense. Am folosit apoi o seringă de 100 ml pentru a extrage tot uleiul. Am pus uleiul într-un recipient mare de silicon și am lăsat uleiul să se cristalizeze și să se usuce. Uleiul pe care nu l-am putut extrage a ajuns să se usuce și să plutească deasupra apei sărate și am reușit să obțin acest cristal, dar acesta conținea puțină sare. Am obținut 1 200 de grame din kitul de 1 000 de grame.
 

rcprecursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Felicitări frate! Ai reușit să obții un produs solid în cele din urmă sau a fost încă uleios?

De asemenea, te-ar deranja să furnizezi scrierea completă a sintezei pe care ai urmat-o, dacă o ai?
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Trebuie să adăugați soluția sărată, de ce întreb, deoarece nu am auzit niciodată acest pas și nici nu ați făcut-o cu gheață pentru a obține produsul final
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Vă mulțumesc pentru informații Sunt pe cale să primesc 5cl-adba pe care am comandat-o de pe forum
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Poate cineva să-mi dea un furnizor de încredere pentru kiturile de precursori 5CL/5F?
 
  • Like
Reactions: pvp

Mazerakam

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Caut că prea bro...
 

aabiokan

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Bună ziua prieteni, vă rog să mă ajutați cu un vânzător de încredere de precursori pentru kiturile 5CL/5F ?
VĂ ROG
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Hey I buy from her good business
 

serum207

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ce înseamnă TGRC ?
 
Top