5cladba rămâne uleioasă este normal acest lucru ?

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Bună sper să obțin câteva informații despre 5cladba Am terminat produsul după reacție Am separat uleiul de apă apoi l-am turnat într-un vas de cuptor pyrex pentru a cristaliza, dar nu pare să cristalizeze este acest lucru normal poate, eu încă îl folosesc sub formă de ulei și să fie puternic cu 100g la 1kg frunze
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Punctul de topire a 5cl este de 45C
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
ceea ce vreau să spun este că dacă vremea este caldă sau se aplică căldură, nu va rămâne solid
 

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Când termin produsul, este ca un ulei lipicios. Există vreun sfat pe care îl puteți oferi astfel încât să îl pot cristaliza . Dacă puteți oferi un pas cu pas modul în care faceți acest lucru ar fi foarte apreciat
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Wow 100g la 1kh este o cantitate nebunească... Eu folosesc 17ishg la 1LB. Oamenilor le place asta. Când am primit uleiul, l-am congelat și l-am folosit sub această formă. Mai ușor de manipulat. Apoi l-am topit cu everclear. Funcționează foarte bine cu ulei sau solid. Ideea este că trebuie să o topești oricum pentru a o împrăștia pe frunze.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Da, aruncați în congelator sau frigider. O mulțime de cannaboizi sintetici au un punct de fierbere mai mic decât cocaina de zi. Cu alte cuvinte, se topește la 80 de grade în loc de 160. Temperatura camerei joacă un rol important în depozitarea acestor compuși
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Pot să vă întreb dacă ați folosit kiturile cu 4 ingrediente care sunt vândute online. Am încercat și am rămas cu un iaurt alb maroniu în căutarea goop umed.. Sa uscat, dar are efect zero asupra clienților atunci când îl folosesc.
 
Top