• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Hamilton Un alt tip de vânzare

somf28

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Deci, am o perioadă decentă de timp implicată în vânzarea unei varietăți de substanțe diferite, dar am dat recent peste un alt tip de piață în care chiar nu am cunoștințe / experiență. Sunt doar curios ce fel de valoare ar avea pașapoartele reale, permisele de conducere etc. și unde să le mut. Am avut un număr decent de clienți care și-au folosit actele de identitate drept garanție. În timp ce primul meu instinct a fost să apar și să fac o vizită prietenoasă pentru a colecta datoriile, dar un prieten de-al meu mi-a spus că există bani de făcut în vânzarea lor, în special pașapoarte.

Acest lucru este mult în afara wheelhouse mea, așa că mă întrebam dacă orice prieteni de pe aici ar putea ajuta să mă îndrume în direcția cea bună pentru acest comerț. Dacă acesta este un subiect/forum greșit, nu ezitați să mă îndrumați către o resursă mai bună. Sunt doar curios dacă există într-adevăr valoare în aceste articole, dacă prețul este corect, aș putea începe să accept ID-ul ca plată pentru produs.

Mulțumesc mult pentru eventualele răspunsuri,

M
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Documentele au valoare. Ele sunt folosite în diferite scopuri, pentru a reface pentru o altă persoană, pentru a înregistra conturi și multe altele. Încercați să vă postați oferta pe forum aici:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/shadow-sphere-services.40/
 
Top