Un ulei

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Are cineva o metodă ușoară de a trece de la uleiul A direct la meth sau acest lucru este chiar posibil, scuzați-mi lipsa de cunoștințe 😒
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Da, există unele metode, deși nu sunt sigur de "ușor" pentru utilizatorul mediu.
Una dintre ele arată în felul următor:
1) Refluxați "uleiul A" în volum dublu de formiat de etil (adică 1:2 w/v) timp de cel puțin 24h, apoi concentrați în până la uscare sub vid.
2) Reduceți intermediarul N-formil cu LAH în THF sub atmosferă inertă (poate dura câteva zile pentru a ajunge la finalizare).
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Mulțumesc, prietene, produc ulei A de calitate superioară, dar tocmai am primit o comandă pentru metamfetamină, nu am mai făcut-o până acum, dar dacă pot ajunge de la pudra BMK la uleiul A nu poate fi mult mai greu 😏
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Este preferabil să se treacă direct de la BMK la Meth, decât prin amfetamină, deoarece ultima metodă nu este adecvată pentru sinteza la scară largă.
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Da, mi s-a arătat acest mod în care gătesc cu foramidă și formic 2 gătesc schimb formamida cu metil formamidă sau ceva nu-mi amintesc numele exact prietenul meu
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Da, acesta este leuckart, în loc de formamidă utilizați n-metil formamidă.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Dacă vrei să treci de la amfetamină la metamfetamină, aș folosi formaldehidă 40% în alcool cu acid formic și reflux...
 
Top