a-oil

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Cumpăr ulei de măsline din când în când și am observat că, uneori, arată și miros un pic diferit. Unele dintre ele sunt mai gălbui, altele sunt mai clare, am observat, de asemenea, diferențe în mirosul lor. Vreo persoană mai experimentată poate să-mi dea niște indicații?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Amfetamina freebase, atunci când este purificată, este un produs cristalin cu un miros foarte distinct, dar puternic, de obicei.
Puteți testa puritatea freebase-ului dumneavoastră prin determinarea punctului de fierbere, de exemplu, dar mirosul și culoarea pot fi un indicator suficient de bun, cred eu.

Un aspect gălbui nu este întotdeauna prea rău, dar provine din impurități precum P2NP sau P2P nereacționat, de exemplu, P2P/P2NP nereacționat/nefiltrat poate provoca, de asemenea, un miros de pește în amfetamină, care este adesea asociat cu o calitate ridicată a produsului, dar este mai degrabă un semn de impurități. Pot exista și alte impurități rămase, puteți consulta următoarele linkuri pentru a afla mai multe lucruri interesante despre amfetamină:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-testing-protocol.349/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-purification-by-acid-base-extraction.788/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-salts.361/

În cazul în care baza liberă este foarte impură, o puteți purifica printr-o distilare cu abur, care este mai economică decât o distilare în vid:

Distilarea cu abur: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...le-steam-distillation-of-p2p.8040/#post-41494

Salutări,

Gordon
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Vă mulțumesc foarte mult pentru răspuns. Amfetamina miroase destul de bine, aș spune, ceva de genul marțipanului, este greu de descris
 

EileiterBurner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 1, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Mirosul de marțipan pe care îl descrieți provine din uleiul de migdale amare

Ca să fiu sincer, îmi lipsește viteza din sinteză.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Cel mai bun ulei A este întotdeauna galben și trebuie să cumpărați numai galben, deoarece restul este gunoi
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Am avut cel mai bun randament de la clear a-oil
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Este vorba în mod clar de o opinie neinformată, deoarece prezența unei culori galbene indică impurități provenite de la precursori care nu au reacționat sau chiar de la o distilare efectuată greșit.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Nu ne-am văzut de mult, prietene. Da, din cea galbenă am avut aproximativ 50% și cea clară 60-65%, deci cifrele spun totul
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Long time no see, true :) Sunt foarte ocupat în laborator, lucrând la îmbunătățirea produsului meu zilnic, dar este pe un drum foarte bun!

Categoric, pot aproba acest lucru din experiență personală. Având în vedere faptul că toate procedurile de curățare au fost efectuate perfect, distilarea cu abur a uleiului A este cea care decide culoarea. Dacă îl distilați prea repede, veți transporta impuritățile în balonul de primire, ceea ce va duce la această culoare :) Același lucru este valabil și pentru distilarea prea fierbinte (echivalentă cu prea rapidă).
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
astea sunt aceleași povești stupide cu urbal ca "mdma bună trebuie să aibă miros de anason"
prostii ciudate și periculoase
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
De câte ori v-ați spus: la naiba cu rahatul ăsta, nu mai vreau asta?😅 Cel mai enervant lucru este să obțineți cristale decente, de obicei există puține forme ale acestora, astfel încât produsul trebuie recristalizat de câteva ori
 

ase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Mă puteți ajuta să cumpăr un ulei în Europa?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Sigur, cred că ne putem gândi la ceva, trimite-mi un mesaj
 
Top