Actavis (promethazină și codeină)

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Salutări comunității BB,

Am băut recent o cafea cu un prieten din partea de sud a Statelor Unite. El lucrează în partea de distribuție a industriei farmaceutice din 2009. Atunci când am norocul ca el să vorbească despre afacerea sa, se pare că întotdeauna încearcă să găsească o marcă de sirop de caugh numită Actavis. Bineînțeles, această marcă de sirop de droguri nu mai există și este acum (sau pare să fie) unul dintre cele mai căutate/rare medicamente farmaceutice din sudul Statelor Unite. Toți muzicienii hip/hop și R&B care au bani par să aibă legături cu un furnizor, dar niciodată cu siropul Actavis discontinuat inițial. Este aproape ca și quaalude a lumii hip/hop! Mi-ar plăcea să aflu ce părere aveți despre cum să găsiți formula/ rețeta originală și (bineînțeles) mi-ar plăcea să văd pe cineva încercând să producă și să ne învețe pe toți cum ar proceda profesioniștii pentru a crea acest throwback!
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
bună 90% actavis în jur este fals, este ușor să obțineți sticle goale false frumoase, oamenii umplu cu ceva similar și mulți rapperi stupids cad în această înșelătorie. am auzit prețuri nebunești nebunești pentru sticle făcute acum 10 ani încă sigilate, ca și cum am vorbi despre vin ahah acum este doar pentru flex bogat, imho efectul nu merită prețul
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Merită prețul, acele sticle false pot avea niște codeină, unele pot să nu fie, dar cu siguranță sunt niște sticle slabe bune peste tot pe noi, știu pe cineva care vinde ca 7 mărci diferite.
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Șapte mărci diferite? Doamne, cu siguranță tipul ăsta este un cunoscător. Nu am fost niciodată cu adevărat în acest tip de industrie, dar am fost martor la o mână de oameni care au făcut bani mulți din această afacere.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Nu am înțeles niciodată hype-ul, este doar codeină și prometazină, nu? Când am început să mă apuc de opiacee, puteam să mă droghez cu codeină și îmi plăcea la nebunie, dar după un timp, chiar și în doze uriașe și cu orice aș fi adăugat pentru potențare (prometh, benzos, alcool etc.), nu mai puteam să mă droghez cu ea. Încercam doze atât de mari încât nu avea sens să nu trec la un opioid mai puternic.
 

dampus66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 10, 2024
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Pot furniza promethazine farmacie reală dacă cineva este interesat. Marca poate fi Actavis sau alta similară. Am recipee
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Oh NICE! Sunt foarte interesat... Sunteți furnizor sau producător? De asemenea, vă rog să-mi comunicați prețurile și alte informații importante pe care le considerați relevante.
 
Top