Sfaturi cu privire la modul probabil în care sinteza sigură a amfetaminei poate fi realizată de un noob

Cryptohippo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua oameni minunați, bănuiesc că majoritatea dintre voi sunteți chimiști profesioniști sau cel puțin aveți un nivel superior de educație în acest domeniu.
Eu nu am. Acum 16 ani mă întrebam dacă voi putea vreodată să-mi fac propria mea amfetamină (am încercat efectele acestui produs în fiecare zi în ultimii 20 de ani). La acea vreme, singurele resurse disponibile erau cărțile de bucate anarhiste, așa că am stat departe de ele.
După ce am vizionat un videoclip pe acest forum care arăta procesul pas cu pas, am fost surprins cât de ușor pare de fapt. Vă rog să mă sfătuiți dacă acest lucru poate fi făcut ÎN SIGURANȚĂ de către o persoană prudentă, dar neexperimentată (producția ar fi destinată doar pentru cercetare personală). De asemenea, pentru a fi foarte clar, nu sunt interesat de sinteza metamfetaminei.
Orice sfat este foarte apreciat.
Noroc
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
O persoană fără cunoștințe de chimie poate sintetiza amfetamină. Dar foarte puțini oameni o pot face corect de prima dată. Dacă vă străduiți, după câteva încercări, puteți obține rezultate foarte bune. Principalul lucru este experiența.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Încercați la scară mică până când veți obține it.It este foarte ușor.Just fi atent cu compunds mercur.First asigurați-vă că aveți totul cât mai sigur posibil.Mănuși, halat de laborator, ventilație, protecția ochilor.respirator, stație de spălare a ochilor, duș de urgență, extinctor.If aveți nevoie de orice ajutor doar cere.Good luck.
 
Top