Rămâneți mereu în contact cu forumul BB. Element/Matrice.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Fragment-V22-01.jpg

Fragment-V22-02.jpg










Fragment-V22-10.jpg
 
Last edited:

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Nu este disponibil pe iPhone?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Principalul lucru este să vă înregistrați profilul de messenger nu pe un server public, ci pe al nostru element.bbgate.com.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Puteți crea un cont direct în aplicație, trebuie doar să specificați adresa serverului pe care acesta este creat.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Vă mulțumim pentru cea mai bună treabă și pentru a ne ușura munca 💪🙏🤩
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Nu pot intra cu link-ul și am încercat în aplicație am nevoie de adresa serverului poate cineva posta vă rog
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Am intrat, mulțumesc!

Există camere pentru a se alătura sau nu este modul în care acesta va fi utilizat?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Puteți sta aici, până la noi instrucțiuni:)
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Am dreptate? Doar 2 camere sau?
 

Attachments

  • dFjf5D4klA.jpg
    dFjf5D4klA.jpg
    126.5 KB · Views: 404

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Da, de acum veți primi notificările forumului pe smartphone și nu veți pierde mesajele primite sau orice alte mențiuni ale profilului dvs. de forum.
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
I'm in at last thanks bbgate
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Aceasta este o idee interesantă, dar am o întrebare cu privire la op-sec. Care este funcționalitatea notificărilor push? Știu că Session are un punct slab în faptul că LE poate corola ID-ul utilizatorului la un anumit dispozitiv prin trimiterea unui mesaj la acel ID și sincronizarea notificării push prin serverele Google.

Session ocolește acest lucru permițându-vă să dezactivați notificările Google și să vă bazați în întregime pe rețeaua lor de comunicare descentralizată, cu costul vitezei și fiabilității (notificările pot dura ore și chiar uneori pur și simplu nu trec).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Nu există sisteme absolut sigure. Orice instrument care se autointitulează securizat este totuși un compromis între securitate și confort. Cu toate acestea, trebuie să fiți rezonabil și să nu inventați ceva ce LE nu va face niciodată, deoarece soluția pe care ați descris-o este ineficientă.
Dacă vă este atât de frică de serviciile Google, folosiți sisteme de operare speciale fără ele.
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Acest lucru este complet de înțeles. Nu spun absolut deloc că acest lucru nu ar trebui să fie pus în aplicare. Un sistem întârziat și nefiabil ar fi o antiteză la ceea ce faceți. Posibilitatea de a avea notificări instantanee cu privire la activitatea importantă a forumului ar fi o mare binefacere pentru cei care fac afaceri aici.

Întrebam doar pentru că este o problemă pe care am mai văzut-o discutată (și nu am putut găsi rapid niciun răspuns adecvat [poate sunt îngropate în documentație] pe paginile Matrix sau SchildiChat). Cred că, în cele din urmă, este un punct destul de discutabil, deoarece dacă serverul privat BB este compromis, probabil că toți avem probleme mai mari decât notificările push.

Continuați munca bună!
 
Top