Question Amfetamină / Metafetamină

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Bună ziua! Sunteți familiarizați cu o metodă prin care puteți crea amfetamină / metamfetamină numai din precursori care sunt legali în UE?
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Adică, căutați pe Google ce precursori sunt ilegali în țara în care vă aflați sau în UE în general.

Am crezut că, pe lângă esterii glicidici, MAPA a fost mare, iar dacă este ilegal, ei au versiunea etil.

Am uitat numele, dar cu câteva minute pe aici, puteți găsi informații despre fabricarea p2p dintr-un compus malonat.

Practic, trebuie să găsești un precursor care este legal pentru tine, apoi să găsești o modalitate de a-l reduce la amfetamina dorită folosind solvenți, reactivi, etc. legali. Doar Google man
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Da, p2np este legal, borohidrida de sodiu este legală, mercurul este ușor de obținut, RedAl este legal, hidrogenul este legal (din fericire), HCl este legal, fierul este legal, zincul este legal. formaldehida este legală, glicidații bmk sunt legali (unii dintre ei).
Lista poate continua la nesfârșit
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sigur, căutați sinteza precursorilor, apoi căutați sinteza precursorilor pentru a obține precursorul. Probabil vei ajunge la L-fenilanilină, L-dopa, catacol, melatonină.... Până la urmă totul este carbon hidrogen azot clorură brom, aluminiu, sulf ect
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Poate cineva să-mi dea un indiciu care ar fi cea mai ușor de produs rețetă cu precursori legali?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Din P2NP puteți produce cu ușurință amfetamină pentru metamfetamină trebuie să convertiți P2NP în P2P și P2P în metamfetamină
 
Top