Analiza psihozei amfetaminei

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Trebuie să vă împărtășesc cunoștințele mele despre psihoza amfetaminei. Pot citi aici că este vina amfetaminei, dar nu este chiar așa. Motivele pentru care se întâmplă aceste lucruri sunt poate peste puterea mea de gândire, dar pot doar să explic, în esență, această problemă.

Deci, motivele pentru care se întâmplă psihoza sunt două. Primul este faptul că inhalați substanța, iar al doilea este efectul fatal de întârziere. Psihozele apar de obicei nu înainte de 3-4 zile de la administrarea medicamentului fără somn. Creierul dumneavoastră slăbește și acest lucru se întâmplă mai devreme dacă nu mâncați sau mâncați prea puțin (în special carbohidrați). Prin urmare, atunci când creierul este mai slab, procesele de protecție sunt închise pentru a optimiza nivelul de energie. Corpul dumneavoastră nu numără corect dozele pe care le luați, astfel încât să nu vă spună "luați mai mult" etc. Dacă vă permiteți (după ce ați luat în mod constant) să nu luați substanța solară pentru o perioadă mai lungă de timp (cantitatea din creier este scăzută) și dintr-o dată veți lua o cantitate mare (chiar și o redoză normală), în special prin inhalare (și prin aceasta o mare parte din doză ajunge direct la creier fără a trece prin calea digestivă normală) - creierul dumneavoastră va fi șocat și se va întoarce împotriva dumneavoastră - deoarece este o situație foarte periculoasă și în acest fel există o mare probabilitate să nu mai luați medicamentul.

Sper că v-am explicat, dacă nu, vă rugăm să întrebați :)
 
Top