Question Știe cineva de DarkFox Market ?

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Am dat peste piața darkfox, dar nu sunt sigur dacă a fost o piață veche care este în prezent închisă sau dacă link-ul pe care am dat clic este legal.
În prezent, site-ul solicită pentru toți utilizatorii noi după 23 februarie un depozit de 50 USD în BTC în portofelul lor pentru a obține acces.

Timpii serverului par totuși suspecți, unele pagini rezultă ca 2021 și altele 2022.

Imagine atașată.
 

Attachments

  • u9qfVy0hCR.png
    u9qfVy0hCR.png
    284.9 KB · Views: 107

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Cineva a căzut în inbox-ul meu și mi-a spus cât de grozav a fost, dar nici măcar nu a permis un răspuns. Un depozit doar pentru a face cumpărături este sus af. Nu plătesc să mă uit, dar dacă mă uit este pentru că sunt pregătit să cumpăr.
 

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Da, aproape am căzut în plasă. Am fost disperat... încă sunt lol
Pare rezonabil să țină leechers, non cumpărători serioși rătăciți, dar aspectul paginii și chestia cu timpul serverului arată mult prea suspect.

Cineva mi-a trimis un mesaj că "acum se numește Ricksdarkmarket". Nici un rezultat de căutare pe care... dar bine.
 

Tonao

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ricksdarkmarket sunt cea mai bună piață, sunt pe telegramă
 

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
De asta am nevoie, de un cont de telegramă. Se pare că nu pot să trec peste "codul a fost trimis către celălalt dispozitiv" după ce am introdus un număr
 
Top