Cereți unui expert să-mi spună răspunsul la întrebare

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
1, Nabh4 poate fi înlocuit cu (CH3COO)3BHNa?(C6H10BNaO6)

2、În traseul de p2np și Nabh4, pot adăuga formaldehidă sau metilamină pentru a metila direct produsul?

3、După divizarea amfetaminei, uleiul de D-amfetamină trebuie dizolvat în acetonă și toluen cu barbotare HCI Putem obține cristale mari?

Nu știu engleză, totul este descris prin traducerea Google, sper că pot găsi răspunsul dorit pe forum
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Acest forum nu are videoclipuri de metilare a amfetaminei, nici videoclipuri de cristalizare a produselor, am nevoie de acestea deoarece comunicarea verbală nu este la fel de eficientă ca videoclipurile
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
D-amfetamina poate fi cristalizată de HCI? Adică cristalizată în cristale fumabile.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
După ce metamfetamina este barbotată și cristalizată cu HCI, trebuie să fie topită și recristalizată în etanol absolut pentru a obține ICE? transparent
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
2. Nu, aveți nevoie de condiții speciale, există un fir pe această temă.

3. Clorhidratul de amfetamină este higroscopic, veți obține cristale care se vor transforma într-o baltă peste noapte.

D-amfetamina poate fi cristalizată de HCI? Adică cristalizată în cristale fumabile.

da, dacă o fumați pe loc este posibil.

După ce metamfetamina este barbotată și cristalizată cu HCI, trebuie să fie topită și recristalizată în etanol absolut pentru a obține ICE? transparent

Thread by patton descrie totul, fabricarea și cristalizarea gheții
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Vă mulțumim pentru răspuns
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
În general, block ice-ul vândut pe stradă este D-amfetamină, care poate fi fumată, iar D-amfetamina fără metil nu este un cristal mare, ci o pulbere. Aceasta este de obicei utilizată pentru injectare nazală sau înghițire, nu-i așa?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ar fi o pulbere umedă și lipicioasă de amph*HCl.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Patton, știi răspunsul la prima mea întrebare? Am nevoie de acest răspuns deoarece nu este disponibil în țara mea Nabh4,Am nevoie de ceva care să îl înlocuiască pe acesta
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Cianoborohidrida este toxică, produce produse secundare toxice și nu poate reduce direct nitro în amină, ar trebui să produceți mai întâi imina și apoi să o reduceți.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
(CH3COO)3BHNa, este triacetoethoxyborohidridă de sodiu, iar cianoborohidrida de sodiu (formula moleculară: NaBH3(CN), acestea sunt două hidroxid de sodiu diferite, am căutat acest lucru pe Google, nu știu acest lucru Poate ceva înlocui NaBh4
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
oh, scuze, nu am fost atent, dar cred că STAB este aceeași poveste, reductor ușor, s-ar putea să nu funcționeze, reduce imina la amină, dar nu sunt sigur de nitro la amină
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Deci, dacă obțin amfetamină, pot utiliza metilamina pentru a metila amfetamina prin metoda AI/Hg?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Nu puteți încerca. Luați în considerare faptul că rezultatul vă poate supăra. Nu sunt sigur că veți obține același randament. În plus, trebuie să utilizați o cantitate mai mare de astfel de reactiv.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Mulțumiri
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Generarea de metilamină in situ din nitrometan cu amalgam Al/Hg în prezența P2P (BMK) ar putea funcționa... Cred că aceasta este o cale cunoscută pentru fabricarea MDMA.
 
Top