• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Cocaine în căutarea unui partener

escobarPY

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Jan 2, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Sunt din America de Sud, am contacte pentru a obține cocaină și caut parteneri în Europa cărora să le vând
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Hei, frate, totul e în regulă până acum? Sunt din Austria, din Tirol mai exact, și între timp am reușit să pun mâna pe destul de multe substanțe diferite pe scena mea de droguri, dar în ultimii 2 sau 3 ani a existat întotdeauna cocaină foarte bună pe străzi sau există practic doar oameni care fierb cocaină cu amoniac și o fumează. Există suficientă concurență și cerere și nu există penurie. Calitatea și prețul sunt decisive. Deci, destul despre mine, cum anume vă gândiți la o colaborare? LG FalteHD
 

JohnsPalace

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Sep 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, ce se întâmplă? Așa cum FalteHD a descris deja bine, depinde întotdeauna de preț.
Nu ezitați să mă contactați prin DM pentru mai multe informații.

Salutări.
 
Top