Darknet australian?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Mă întreb cât de frecventă este utilizarea întunericului pentru australieni.

Este probabil cea mai profitabilă piață, poate în afară de SUA. Prețurile sunt foarte mari pentru utilizatori, așa că vânzătorii fac bani. M-am uitat la un documentar și dealerii de cocaină făceau sume stupide de bani în funcție de atunci, sute de mii de dolari. Aș spune că acesta este nivelul "plugului", ei vindeau dealerilor de nivel inferior și cumpărau kilograme.

Așadar, cât de stricte sunt oficiile poștale interne australiene? Prind ele multe droguri? Care sunt măsurile de securitate?

Știu că rețeaua neagră este încă destul de mică în comparație cu traficul de droguri "obișnuit", într-un fel, dar această piață trebuie să fie una dintre cele mai dorite.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
O persoană pe care o cunosc și care locuiește în AUS mi-a spus că guvernul AUS urăște cu adevărat drogurile și că verifică oficiile poștale cu câini/scanare etc.

Este ușor să găsești videoclipuri despre cât de profesioniști sunt - de asemenea, departamentele de droguri fac oferte pentru sume mari de bani, oferind, de exemplu, câteva MILIOANE de USD pentru un sistem care va face mai ușoară și mai rapidă verificarea poștei. Ei au scanere pentru a detecta bruiajele de scaner etc. - acesta este principalul motiv pentru care drogurile costă atât de mulți bani în AUS.

De asemenea, ați putea primi o sancțiune mare și acesta este al doilea motiv pentru care costă atât de mult, adică risc mare = bani mulți.
În țările în care pedepsele nu sunt atât de mari și de lungi, drogurile sunt ieftine pentru că nimănui nu-i pasă chiar dacă sunt prinși - NL de exemplu
 
Top