Săruri de baie

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ce a fost conmanly în Bath Salts în SUA atunci când au fost în știri?
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
În zona mea, îi spunem doar cristal, fără o denumire exactă:ROFLMAO:
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Deci este vorba doar de niște amfetamine? RC? Un amestec?
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
A fost MDPV sau Mephadrone. Nu sunt sigur dacă pe acesta din urmă l-am scris corect.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Bine, am înțeles. Vă mulțumim foarte mult!
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
te referi la știrile despre cele care au făcut pe cineva să mănânce fața altuia?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Da, exact acestea. Nu eram sigur dacă există o rețetă solidă sau dacă variază
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
lol, încercam doar să fiu amuzant. de ce ți-ai dori ceva care te-ar putea face accidental să faci lucruri riscante?

oricum, exista un produs de marcă sub formă de tablete numit Purple Bombs care îmi dădea o scurtă explozie de motivație de tipul "FUCK YEAH LET'S GET IT DONE!" și care dispărea rapid după aproximativ 10 minute lol. am experiență cu stimulentele și nu am experimentat niciodată atât de multă motivație pentru a continua ceea ce îmi doream. oamenii din știre erau probabil deja implicați în niște chestii ciudate pentru început, pentru că mai ai nevoie de înclinația/ideea inițială pentru a adăuga combustibil la focul motivațional. drogul nu gândește pentru tine. trebuie să fi fost implicați în ceva.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Oh, da, nu am vrut să spun că vreau un medicament care să mă înnebunească. Întrebam doar despre același tip de săruri de baie (sunt sigur că mâncătorul de fețe a avut o problemă de sănătate mintală.) Erau vândute doar în magazine și fumătorii, nu? Acum sunt interzise? Am vrut doar să încerc un stimulent pe care nu l-am avut încă. Sunt familiarizat cu toate medicamentele ADHD, precum și cu presele vândute online (mai ales metamfetamină), aș dori cu adevărat să încerc o presă RC. Nu am o scară suficient de bună pentru a o doza singur, așa că o presă ar fi perfectă. Sau să fumez săruri de baie haha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
A fost A-pvp, care a avut oameni care au mâncat fețe. Este un stimulent al naibii de puternic, o doză mare este de 25 mg. Voi sunteți oamenii din umbră pe rahatul ăla. Mi-ar plăcea să fac rost de ceva, e foarte greu de găsit. E ușor de făcut dacă poți face rost de bromovelarophenone, dar eu nu pot și nimeni pe care îl cunosc nu poate. Nici măcar WillD nu a putut să mi-o procure ( aka William dampier)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Oh, omule, deci este un high care constă în anxietate și stres? Nu știu dacă mi-ar plăcea asta. Îmi plac stimulentele care mă fac productiv și fericit fără somn
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Aceasta trebuie obținută în formă cristalină și evaporată ca gheața, atunci efectele secundare vor fi minime
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
După cum am mai spus, compararea Ed50 și a rapoartelor dat/net/sert nu oferă estimări semnificative ale modului în care vă va face să vă simțiți un medicament pentru SNC. Tocmai am văzut un grafic care arăta raporturile relative ale unei liste de stimulente și s-ar putea să știți că cocaina, de exemplu, are raporturi care sunt suficient de apropiate pentru a inhiba recaptarea tuturor celor 3 neurotransmițători majori la o doză imaginabilă (adică este un sdnri) și metamfetamina nu afectează serotonina la fel de mult, deci este mai mult un dnri) și A-Pihp și A-pvp sunt doar DRIs, deci cu siguranță vă vor face să vă mișcați, iar doza mică, acțiunea îndelungată și constrângerea de a lua o nouă doză sunt cele care vă fac să intrați în psihoză
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Omule, se pare că îți cunoști farmacocinetica
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha scuze, greșeala mea
 
Top