Serviciul BBGate Element/Matrix este întrerupt

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
V4TRyHWze7
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
încercarea de a "actualiza" vrea de fapt să o readucă la versiunea 9. dar nu reușește deoarece conexiunea este întreruptă. cel puțin din partea clientului meu.
Cred că trebuie să marcați înapoi versiunea 10 ca fiind stabilă. sau să actualizați serverul de acasă
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Mulțumesc, o vom repara.
Dar puteți utiliza oglinda serverului matrix în tor.
http://37ouhasbq624g47slrixc7n2uwlzzag6lo3beh4f5hyeaoecixseenid.onion/
 
Last edited:

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Bună ziua domnule, încerc să mă conectez la Matrix pentru a crea un cont BB astăzi și tot primesc "Cannot reach homeserver"? Am încercat regulat și oglindă, sunt lor alte oglinzi enumerate undeva? (ar ajuta chiar situația?) Mulțumesc!
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Trebuie să fie ceva din partea mea. Îmi cer scuze dacă v-am alarmat, domnule
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nu am reușit să o fac să funcționeze timp de săptămâni și când am căutat soluții, prima sugestie a fost să îmi șterg cache-ul DNS. Deschideți command prompt și tastați "ipconfig /flushdns" ( există un spațiu înainte de hash). Acest lucru mi-a rezolvat problema și aproximativ o dată pe săptămână sau 10 zile nu mai funcționează și îmi șterg cache-ul DNS și asta o rezolvă din nou. Dacă acest lucru nu funcționează, următoarea sugestie este să vă schimbați serverul DNS. Unele servere blochează anumite site-uri și este gratuit să îl schimbați și nu veți observa nicio diferență
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@FritBuchner
Am intrat, dar solicită în mod continuu verificarea. Voi încerca asta astăzi, mulțumesc pentru sugestie!
 
Top