Question Cele mai bune țări pentru producția/vânzarea de produse chimice pentru cercetare?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Mă întrebam doar în ce țări s-ar putea înființa un laborator de cercetare științifică, pentru a deservi piața americană și europeană.

Cred că o parte din Europa de Est ar putea fi bună, cum ar fi Polonia. Olanda sau Belgia ar putea fi o alegere bună. Altfel, China este bună, poate o altă țară asiatică?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Polonia
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Noroc cu o pedeapsă cuprinsă între 3 și 20 de ani pentru fabricarea unei cantități chiar mici, de 20-30 de grame.
Polonia are cea mai mare penalitate pentru droguri din întreaga Europă.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Întrebarea se referea probabil la locul în care se pot obține cu ușurință cele mai multe substanțe chimice, nu la locul în care penalitățile sunt cele mai mici, și ce înseamnă "prost"?? Data viitoare fii puțin mai deștept cu răspunsul tău tâmpit și gândește-te cu creierul tău probabil microscopic pe care îl ai în capul tău, @CryoThio a întrebat probabil unde fabricarea a fost cea mai ușoară, iar eu i-am dat părerea mea. Nu la un moment dat a menționat penalitățile. Data viitoare răspunde politicos și vei avea rezultate mai bune în viața ta mizerabilă, după cum văd din răspunsul tău dur. "Prostule"
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
polonia este în uniunea europeană, deci nu are nimic de-a face cu ea, puteți comanda fără limită.
din punctul dvs. de vedere, China ar trebui să fie o țară în care să fie mai ușor să produci orice drog/rc, dar majoritatea sunt ilegale acolo, cu pedeapsa cu moartea.
 
Top