Question Cele mai bune forumuri?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Cele mai bune forumuri? Acesta pare a fi bun, caut unele, deoarece știu că dread este în jos în acest moment.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Forumul polonez al cepei
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
ne puteți da linkul? este un forum deepweb?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
puteți încerca Baking Bread Expert dacă sunteți nemulțumit de acesta...
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Idk de ce cineva în toate mințile ar căuta mai departe decât această capodoperă a unui forum. Cum ar fi? Nu am văzut niciodată în scurtul meu timp în această realitate văzut ceva de genul asta, atenția la detalii și dedicarea de către "membrii principali" este de neegalat... De asemenea, a atras un grup destul de interesant de oameni. Cu adevărat unicat. Iubesc acest forum! Iubesc BB.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Pentru că acest lucru este specializat în producție și aici sunt într-adevăr o mulțime de utilizatori buni, inteligenți bine ed și nu atât de mulți copii scammer pentru că ei nici măcar nu știu despre ce este vorba!

Cebulka este, de asemenea, mare, dar, din păcate, cea mai mare parte nu în limba engleză.

Mi-a plăcut și Dread, dar de când e tot timpul căzut e inutilizabil! Nu știu dacă s-a stricat...

De asemenea, sunt interesat de forumuri ca acesta, dar fără copii gangsteri neprofesioniști și oameni fără cunoștințe specifice despre droguri etc.

Deci, dacă există un fel de forum "avansat" vă rog să-mi spuneți! În afară de droguri, care reprezintă principalul meu interes, mă interesează și falsificarea și frauda de documente.

Toate sunt subiecte importante, dar în afară de acestea există doar forumuri, cu 90% noobs, nu vreau să împărtășesc informațiile pe care le-am adunat de-a lungul anilor doar cu profesioniști, pentru că altfel oamenii neinformați iau informațiile și le fac inutilizabile pentru că pretind că știu ce fac.

De exemplu, cum să construiesc un skimmer sau multe alte lucruri pe care mi-e teamă să le împărtășesc cu noobs.

Aici, cu toate videoclipurile etc, este vizibil faptul că există profesioniști care doresc să ridice bord și să facă comunitatea mai puternică!

Deci, destul de fericit despre asta, dar eu sunt deschis pentru sfaturi pentru a construi o rețea mai mare și să învețe de la profesioniști.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Căutați informații despre chimie sau doriți doar să cumpărați medicamente? Dacă doriți informații despre chimie, există câteva locuri care există sau au existat de mult timp și, prin urmare, puteți căuta subiecte care nu vor primi niciun rezultat pe acest site, deoarece pur și simplu nu au apărut
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Pot să știu despre acest link, domnule?
 
Top