Question Looking for a vendor Cea mai bună piață pentru Methadone Hydrochloride

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Caut o piață de încredere pentru a cumpăra clorhidrat de metadonă cât mai pur posibil (99%+). A dat cineva peste o sursă bună?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
99%+ dacă doriți să achiziționați acest lucru nu trebuie să veniți aici pe darknet îl puteți achiziționa de pe clearnet ca grad analitic de la sigmaaaldrich

https://www.sigmaaldrich.com/IN/en/product/sigma/m0267

fie sunteți noobie, fie trollați, deoarece 99%+ nu este de niciun folos și nu îl veți găsi pe nicio piață.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
de acord, poate că sunt un noob cu privire la darknet.

Când am spus 99%, am spus doar cât mai pur posibil. De asemenea, de ce 99% nu este de folos?, Aș fi crezut că o substanță cât mai pură este mai utilă, nu mai puțin. Dar din nou, da, sunt nou pe darknet. Nu sunt un noob când vine vorba de clorhidrat de metadonă într-o formă foarte pură. Mi s-a prescris într-o formă injectabilă (și sunt fericit să o dovedesc). Aceasta este căutarea mea. Mi se pare din ce în ce mai dificil și prescriptorul meu se străduiește din greu să mă îndepărteze de ea, așa că ideea mea este să încerc să o obțin de la un alt furnizor dacă se întâmplă ce e mai rău și o retrag fără preaviz.

De asemenea, de asemenea, nu este acest lucru în clar? nu darknet? Probabil greșesc, dar nu folosesc tor sau un VPN pentru acest schimb. Dar nu vreau să-mi fac dușmani sau să enervez oamenii, așa că îmi cer scuze dacă am făcut asta din start. Dacă mă puteți ajuta, aș aprecia foarte mult.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Bine, îmi pare rău că am fost dur în mesajul meu anterior, dar cea mai bună sugestie a mea este să nu cumpărați niciun produs farmaceutic de pe darknet. Majoritatea produselor de aici sunt fabricate de chimiști clandestini. Puritatea maximă pe care o puteți căuta este de ~70%, este mai bine pentru dvs. și pentru sănătatea dvs. să vă ascultați medicul. Totuși, este alegerea dvs.

Aceștia sunt vânzători de pe această piață, contactați-i, s-ar putea să cunoască pe cineva care să vă poată ajuta.

@Agilent1100DAD, @aaronstevens, @MiguelR, @btcboss2022, @spanara, @DavidDavison2021

bb.expert, chemforum sunt redirecționări și bbgate.com este o oglindă clearnet pentru ușurință.
linkul tor este
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Dacă piața alphabay nu se prăbușește, există aproximativ 3 vânzători. Scump tho. Mai ieftin să găsești o clinică și să mergi sâmbăta cu bani, Xanax sau crack și să cumperi sau să schimbi pentru sticle
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Nu caut metadonă lichidă care este prescrisă de clinici. Caut furnizori care o sintetizează cât mai pură posibil. Caut cristale sau pulberi cât mai pure posibil.
 

lesternixon123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cât de pur am putut, am spus. De asemenea, de ce 99% din lucruri sunt nefolositoare? Aș fi crezut că un produs chimic pur ar fi mai benefic decât mai puțin. O spun din nou: Sunt nou pe internetul întunecat. Când vine vorba de clorhidrat de metadonă foarte pur, nu sunt un începător. Mi s-a prescris ca injectabilă (și sunt fericit să o dovedesc). Aceasta este misiunea mea. Planul meu este să încerc să o achiziționez de la o altă aprovizionare în cazul în care se întâmplă cel mai rău și o retrag fără preaviz, deoarece mi se pare din ce în ce mai dificil și prescriptorul meu lucrează extrem de greu pentru a mă scoate de pe ea.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Nu sunt sigur cine ești sau de ce îmi copiezi răspunsurile, dar te rog să încetezi. Mulțumesc.
 
Top