Cea mai bună metodă de fabricare a metamfetaminei pe scară largă

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Bună ziua, care ar fi cea mai rentabilă metodă de a produce aproximativ 1 kg de metamfetamină. Nu-mi pasă dacă este racemic sau nu.

În ceea ce privește metoda efedrinei / pseudoefedrinei, pentru fiecare 1 kg din oricare dintre aceste substanțe, cât Meth aș putea obține?

Pot obține atât pseudoefedrină, cât și efedrină destul de ușor pe aici, deși este foarte scumpă. Nu știu dacă ar merita.

Ce alte metode ar putea fi viabile pentru a produce un lot de 1 kg cu precursori nu atât de dificili?

Este P2P prea greu de obținut? Merită?

Mulțumesc anticipat!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
În cuvintele perspicace ale predecesorilor noștri, utilizați motorul de căutare 🤷🤷😂😂
Într-adevăr, deși 50-80% este ceea ce văd de la enantiomerii efedrinei. P2P am văzut un 65%, deci este în același interval. Fenilcarbonal fenilpropanolamină L-pac, P2NP, fenilacetonă, clorură de benzil și alte câteva lucruri sunt la 2-3 pași distanță.
Dacă totul este la fel pentru tine, L-efedrina sau D- pseudo-efedrina fac D-meth, care valorează mult mai mulți bani decât D,L
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
P2P (aka BMK) poate fi cumpărat sub formă de ester glicidat din China, iar conversia glicidatului p2p în p2p este banală.
 
Top