Cel mai bun mod de a obține Monero

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Obișnuiam să o fac într-un mod foarte complicat/specific. acum caut o nouă cale de a-mi obține monero (de preferință fără a schimba monede). am căutat deja pe forum, dar nu am găsit nimic actualizat.
vreun sfat?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Două modalități; foarte simplu de spus

fie mergeți să cumpărați sub monede care nu urmăresc portofelele și transformați-le în monero dash etc. și deplasați-vă

fie mergeți la un spălător local plătiți un comision și obțineți bani lichizi/digitali curați.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
sau ți-aș putea vinde eu sau oricine care deține monero. nu?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Scuze pentru verificarea târzie, întrebarea era pentru mine sau pentru proprietarul postului?

dacă este pentru mine, ce vindeți? Nu cumpăr sau vând monero de aici, dar vând pe pax și localmonero pentru a amesteca. Și se pare că ești un tip cu experiență așa că eu cred că știi cum să îți cureți partea. Cu toate acestea, dacă te-ai implicat mai mult decât te poți descurca să o faci anonimă, sunt întotdeauna deschis să aud oferte.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Îmi pare rău pentru verificarea foarte foarte târziu! lol . a fost un comentariu pentru post, pentru că așa ar trebui să fie tranzacționat. (oameni la oameni) uita aceste schimburi. dacă "People" nu a fost atât de îndoctrinat, speriat sau cred Gov este prietenul lor am putea face atât de mult mai bine. Mulțumesc, sunt mereu interesat să aflu mai multe.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Cred că acest lucru nu este prea complicat :)

Puteți achiziționa BTC prin orice sursă (schimb, p2p, comerț) și apoi puteți schimba BTC pe orice platformă de schimb anonimă, cum ar fi Majestic Bank.

Puteți găsi Onionul lor aici: https://majestictfvnfjgo5hqvmuzynak4kjl5tjs3j5zdabawe6n2aaebldad.onion/
Nu ofer nicio garanție pentru siguranța linkurilor.

Oricum, acolo puteți schimba BTC pentru XMR, este foarte convenabil. Există sute de site-uri de acest gen în web și darkweb.

Pentru a achiziționa BTC 100% anonim, aș putea recomanda conturi bancare anonime, acestea sunt pur și simplu deschise pe numele altor persoane cu ajutorul unor acte de identitate false... acest lucru poate fi complicat cu băncile mari, dar vă pot ajuta în acest sens pentru multe țări diferite.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Utilizați LocalMonero. Ei au chiar și o aplicație mobilă.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Ya monero local este cel mai bun. Peer to peer, rapid și fără kyc. Taxe mici spre deosebire de paxful și alte site-uri de gunoi.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Există site-uri pe care puteți cumpăra xmr și pe card de credit/debit, căutați-le, deși multe bănci sunt pline de rahat și nu vor lăsa plata să treacă (chase bank de exemplu). În SUA, banca pnc permite acest lucru.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Am auzit de o modalitate de a o cumpăra care include o mișcare între portofele pentru aproape nimic, dar aș schimba cu siguranță primul pas. Pentru a începe să cumpărați niște Litecoin (au spus să folosiți venmo, dar... trebuie să caut cea mai bună opțiune). Apoi transferați-l în portofelul dvs. Cake (taxele sunt mult mai mici decât BTC) și convertiți în XMR. Apoi aș transfera în alt portofel și asta e tot. Nici o idee dacă este mai ieftin decât localmonero, care este ceea ce am folosit, doar partajarea.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Eu folosesc portofelul Cake. De obicei, cumpăr ceva de genul litecoin sau ceva cu taxe mici, îl trimit la portofelul meu Cake și îl schimb pentru XMR acolo
 
Top