Cocaina neagră

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Dacă îl trimit la laborator nu trece. Va trece câinii și testul de bază.
 

Attachments

  • YiPF2JDKlc.jpeg
    YiPF2JDKlc.jpeg
    936.3 KB · Views: 155

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Se face cu bază, deci trebuie să terminați produsul. Folosește aproximativ 1200 de grame de bază.
 

netodarkweb6000

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
De asemenea, aș dori să știu mai multe. Ați putea explica mai multe detalii în privat?
 
  • Like
Reactions: vis

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Mi-ar plăcea să știu și mai multe.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Îmi vin în minte mai multe opțiuni: fie se prepară o sare cu acizi organici cu un lanț lung, fie se modifică ecgonina, iar apoi aceasta este prelucrată înapoi în ecgonină.
Cea mai simplă opțiune este ca laboratorul să producă tropinonă, apoi aceasta să fie benzilmetilată în ecgonină, în această etapă se poate obține un analog al ecgoninei la care câinii și testul nu vor reacționa, apoi tropinona este izolată înapoi și transformată în ecgonină.
 

Torroo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Este posibil să spuneți în ce pași o faceți??
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Dacă întrebarea este pentru mine, voi răspunde pe scurt. În producția standard de brânză de cocaină (acest amestec de diverse alcooloduri cu scheletul tropano) există două modalități de sinteză ulterioară, prima modalitate este de a scăpa de alcoolodurile inutile din cocaina de brânză (calea obișnuită), iar a doua modalitate este de a traduce întreaga cocaină cu impurități la Tropan (adică Și cocaina o va da, iar restul alcoholoizilor vor crește suplimentar producția tropanului), apoi puteți fie exporta tropanul în sine (asigurați-vă că verificați reacția câinilor la tropan), fie atârnați grupuri eterice temporare pentru export (în acest caz, grupurile temporare de timp aerian sunt eliminate din nou la tropan , la locul de sosire, reacțiile standard sunt ținute pentru obținerea Ecgoninei din tropan.
 
Top