• Forumun Türkçe bölümüne hoş geldiniz, kişilerinizi (Jabber, Telegram, Signal, vb.) göndermenin kalıcı bir yasakla sonuçlanacağını unutmayın! Emanet hesabı kullanmadan bir şey almaya veya satmaya karar verirseniz ve para kaybederseniz, size yardımcı olamayacağız.

BMK 5449 către Turcia

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
A cumpărat cineva care locuiește în Turcia BMK 5449 de la un furnizor chinez?

Nu este o substanță specific controlată. Dar totuși vreau să fiu sigur pentru că nu vreau să am probleme.

Am vorbit cu vânzători chinezi care au afirmat că au mai expediat în Turcia. Unii dintre ei au spus că vameșii turci sunt foarte stricți, în timp ce alții au împărtășit imagini cu informații privind încărcătura care arată că corespondența pe care au trimis-o anterior în Turcia a fost livrată.

Sunt deschis oricăror sugestii. Mulțumesc anticipat.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Substanțele chimice includ substanțe chimice obișnuite și substanțe chimice periculoase. Cred că aceste informații privind numărul de urmărire nu pot fi BMK 5449-12-7, ci alte informații de curier chimic obișnuit. În calitate de vânzător, trebuie să găsim o companie de logistică care să ne livreze bunurile. Pentru a ajunge la un acord de cooperare, ei vor spune, de asemenea, că pot livra bunurile, nu există nicio problemă cu vămuirea și așa mai departe 😅.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Nu este ușor să expediați precursori din China în Turcia. Probabilitatea ca pachetul să treacă de vamă este de aproximativ 70%. Iar greutatea pachetului trebuie să fie mai mică de 2 kg.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Vă sugerez să cumpărați prin ESCROW BB
 
Top