Question Poate cineva să mă ajute să găsesc produse chimice pentru o presă

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Încercăm să presăm xanax, adderal și oxy. Aș dori să plătesc pentru ajutor în aprovizionarea cu principalele substanțe chimice necesare. Înțeleg că, cu suficientă cercetare, aș putea găsi ceea ce caut, dar aș prefera să plătesc doar pentru a avea acest lucru făcut și acest pas finalizat. Sunt o persoană destul de ocupată și apreciez ajutorul. Voi plăti în xmr. Caut doar să evit înșelătoriile și utilizatorii cu intenții rele și cred că plata pentru informații poate duce la rezultate mai rapide și mai de încredere. Mulțumesc.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Mai mult, aș avea nevoie de ajutor pentru a localiza ingredientul activ pentru fiecare comprimat enumerat. Am încercat cel mai popular mod de prezentare a ingredientelor aici, dar fără succes. Vă mulțumesc că v-ați făcut timp să-mi distrați călătoria. Pot oferi o compensație adecvată pentru ajutorul și serviciile dumneavoastră.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Eu sunt The Maker. este posibil să vă pot ajuta deoarece lucrez în prezent la un proiect similar. Ingredientele, porțiile și materialele sunt disponibile imediat, dar formula nu este atât de ușor de calculat. Există un brevet privind numele de marcă și formularea Adderall, care poate fi compusă corect numai din punct de vedere farmacologic, unde este cel mai asemănător, deoarece nu există nicio modalitate de a obține porțiunile, trebuie doar să o înțelegeți, îmi puteți trimite un mesaj și, eventual, putem împărtăși note.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ce înțelegeți prin principalele substanțe chimice?

Principalele substanțe chimice sunt ingredientele active. Celelalte sunt excipienți.

Sau aveți nevoie de precursori pentru a sintetiza substanțele principale?

Am nevoie de mai multe informații despre ceea ce faceți acum și ce rezultate așteptați.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Îmi cer scuze, am început prin a dori mai mult ingredientul activ, dar văd că aș putea avea probleme în a face acest lucru pentru produse cum ar fi replici M30 sau replici adderall. Acum sunt mai înclinat să cer ajutor pentru precuring precursorii pentru a sintetiza ingredientul principal. Am nevoie de ajutor cu procesul de creare a tabletelor și am citit. Aș dori o explicație detaliată a creării tabletei, formula, raportul pentru colorant și acoperire și care metodă de sintetizare ar fi cea mai fructuoasă pentru crearea Anpheteminei pentru adderall și diverse alte tablete. Iwould like somone who doesn't mind taking the time to walk with me through this journey and I would love to pay someone for taking the time to do so.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Nu, ingredientele active pot fi cumpărate cu ușurință, la fel și ingredientele neactive, cum ar fi lactitolul și zaharina sodică, pentru a căror proporționare aveți nevoie de ajutor. La fel ca și materialele pentru fabricarea fizică a pastilelor. Aveți nevoie de un blender, o mașină de presat pastile, un dispozitiv de panning, un pulverizator pneumatic și va trebui să creați un amestec de polimeri pentru a vă acoperi pastilele. Părțile dificile vor fi schimbarea coloranților din mașină pentru a face diferite pastile și aplicarea stratului potrivit de acoperire pe tablete. Este un proiect de 1.200-1.500 de dolari, dar este cadoul care continuă să dea. Ceea ce fac și ceea ce sper să realizez este puțin confidențial în acest moment și nu avem nici o istorie care să vorbească despre așa ceva. Totuși, sunt legal, sunt doar unul dintre mulții Heisenburgh reali.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Mulțumesc. Am presupus că unul dintre cei mai dificili pași ar fi măsurarea și amestecarea corespunzătoare a coloranților pentru a obține o culoare similară cu cea de calitate farmaceutică. Ați avut probleme cu obținerea ingredientelor active? Văd că unele ingrediente active sunt mai ușor de obținut, cum ar fi ingredientul activ pentru benzo, adică xanax, față de ingredientul activ pentru opiacee, adică Mbox m30. Bănuiesc că acest lucru se datorează faptului că anumite produse sunt interzise complet în China. Am dificultăți în a obține ingredientele active pentru acestea din urmă. Ar funcționa ingredientul activ combinat cu un liant, de exemplu firmapress? Am probleme în a găsi ingredientul activ amfetamină ușor disponibil fără a avea nevoie de o anumită formă de documentație din China sau din state.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Scuze Marvine Popcorn Am răspuns comentariului tău ca și cum mi-ai fi pus o întrebare. Aceasta este doar opinia mea educată și experimentată.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Îmi cer scuze pentru răspunsul întârziat, dar în prezent lucrez la același proiect. Dacă doriți să facem schimb de contacte, nu este nicio problemă din partea mea.
 

sammyseaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Aș dori doar să spun că răspunsurile tale sunt foarte inteligente prietene, împărtășesc, de asemenea, același interes în acest domeniu. Te superi dacă adaug ceva?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
LFA Tablet pressens

(Firma press)
 

Attachments

  • UrOuVdMgyH.jpg
    UrOuVdMgyH.jpg
    172 KB · Views: 118

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Trebuie să amestecați bine ingredientele Firm Press & active.
Apoi uscați bine pulberea și apăsați imediat sau substanțele chimice vor începe să se separe, apoi veți obține puncte albe pe pastilele dvs..
 
Top