Îmi puteți da o formulă pentru a transforma fenetilamina în metamfetamină

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
Am cercetat mult despre cum să convertesc feniletilamina în metamfetamină, dar dacă vă uitați la formulele pe care le pot găsi
Ts0aV6pLqg


l-am întrebat pe prietenul meu, dar a spus că nu poate fi transformată în metafetamină, dar cred că feniletilamina poate fi transformată în feniletilamina vândută în țara noastră Aș aprecia dacă m-ați putea ajuta, aș fi foarte fericit dacă mi-ați spune ce materiale voi cumpăra
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Puteți, dar trebuie să cheltuiți atât de mulți bani încât va fi o acțiune inutilă din punct de vedere comercial și, probabil, nu o puteți face fără competențe și echipamente chimice bune.
 

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
Mă puteți ajuta cu ce echipament să cumpăr Am aproximativ 200 de grame de feniletilamină în mână Vreau să fac acest cristal de metamfetamină Îmi puteți explica cum să fac acest lucru
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Nu am un manual practic. Este o cale inutilă, așa cum v-am spus.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Mă întreb dacă într-o zi voi lua suficiente droguri pentru a răspunde ca și cum nu aș fi citit nici măcar un cuvânt din ceea ce mi se spune și să mă laud că am 200g de supliment alimentar comercial, așa cum am avut 2,5-dimetoxibenzaldehidă
 

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
există o rețetă ieftină de metamfetamină care este simplu de făcut la îndemână
 
Top