Puteți fuma 4mmc?

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Bună. Mă întrebam dacă cineva are sau știe dacă mefedrona 4mmc este fumabilă?

Mulțumesc.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Cancer pur
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Can este toxic dacă u fumează numai apvp can
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
poate îl puteți vaporiza
 

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Știu că metamfetamina poate fi fumată în pipa de sticlă doar curios dacă acest lucru a fost la fel?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Nu
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nu poți fuma metamfetamină, fumatul înseamnă să o arzi. Trebuie să folosești o temperatură scăzută pentru a crește presiunea de vapori pentru a o vaporiza :)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Fumatul de 4-MMC nu este considerat, în general, sigur sau eficient. Mefedrona nu este destinată a fi fumată, iar acest lucru poate determina descompunerea compusului în alte substanțe potențial dăunătoare înainte ca acesta să ajungă în sânge. Acest lucru poate reduce sau modifica efectele sale psihoactive. Efectele mefedronei atunci când este fumată sunt imprevizibile, deoarece calea de administrare modifică modul în care drogul este absorbit și metabolizat. Acest lucru poate duce la un debut neregulat al efectelor, făcând dificilă controlarea dozei și crescând riscul de supradozaj.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Am încercat o dată înainte să cunosc informațiile de siguranță enumerate aici. Am ars-o cu siguranță, am avut o grabă, dar a fost comparabilă cu sforăitul și nu a durat atât de mult, am avut o durere de cap, (probabil am cancer la creier @armanimani haha) a fost o prostie, nu o face lol
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Această postare m-a făcut să mă gândesc mai mult la snorting! Și, bineînțeles, chiar acum sforăi, dar cred că acesta este un sfat bun și "relevant pentru subiect"!

Încercați să folosiți o singură nară în orice moment, faceți din aceasta "Autostrada magică" și lăsați-o pe cealaltă liberă pentru a respira, a trăi confortabil etc.
Acest lucru m-a ajutat în câteva feluri;
Foarte bun pentru a reface dozarea prea devreme, recunosc că așteptarea ceasului poate fi dificilă... Dacă Autostrada mea Magică este încă supărată, poate că acum nu este momentul să încerc să bag mai multe lucruri acolo (?) "Bună treabă Kurt!"

SO este mai puțin probabil să devină suspicios fără toate sniffling la întâmplare se întâmplă în apt atunci când sunt acasă!

Nu vei mai fi un respirator pe gură prostuț tot timpul!

Când mă trezesc, indiferent cât de limpezi îmi sunt nările, Autostrada mea Magică începe întotdeauna să explodeze din nou (dorind mai mult din dulcele și dulcele Meow Meow, sunt sigur) Dar, după cum știe oricine a încercat rahatul ăsta, nu există somn... până la BROOKLYN! (sau aproximativ nu până după 5-6 ore sau cam așa ceva) așa că trebuie să planific când să mă opresc pentru o zi. Cu o nară curată chiar pot să dorm și nu-mi pot imagina coșmarul ca ambele găuri ale feței să fie înfundate în același timp... Sunt destul de sigur că, pentru că mă cunosc, aș spune "la naiba cu asta" și aș mai trage pe nas doar ca să le deschid, deci, practic, probabil că nu aș mai dormi niciodată.

Am fost dependent de spray nazal cu zeci de ani în urmă și a fost al naibii de îngrozitor, doar un număr restrâns de persoane cărora le-aș dori această oroare. Imaginează-ți că ai NEVOIE de ceva la fiecare două ore doar pentru efectul medical de a-ți deschide nările. A durat vreo două săptămâni ca să dispară rahatul ăla. STAȚI DEPARTE DE SPRAY-URILE NAZALE STIMULANTE! (cu excepția cazului în care aveți alte motive? ;) )

Sfat final de la mine pentru astăzi: salină pură (Arm & Hammer are o mare medicament liber) spray nazal este foarte util aproximativ treizeci de minute după "act" pentru a șterge orice gust mediciny persistente, apoi am încerca să planifice aproximativ douăzeci de minute înainte de următoarea linie și de a folosi spray nazal din nou, este uimitor diferența pot simți, și foarte util, aparatul dumneavoastră respirator facial secundar va privi în sus și vă mulțumesc!
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Dacă sunteți un șef al filmului Suicide Squad

încercați
 
Top