• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Cererea de canabis în Statele Unite?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Căutăm noi vânzători pentru a completa lista noastră destul de subțire în acest moment de la SUA la SUA. Sunt atât de mulți dealeri de canabis peste tot, iar legalizarea în mai multe state face ca oamenii să se drogheze mai ușor ca niciodată, care este valoarea reală a canabisului în aceste zile? Există o piață aici pe BB pentru vânzările din SUA în SUA?

În prezent, invit vânzătorii cu care am avut de-a face personal să vină pe aici, credeți că ar merita timpul meu să mă duc după o grămadă de tipi mari din Cali pe Telegram, de asemenea? Urmăresc o mulțime de canale și sunt câțiva vânzători foarte profesioniști care ar putea aduce niște chestii foarte tari pe piața noastră. Luna trecută am avut o Sativa la 55% THC, îmi amintesc când eram entuziasmat doar pentru două cifre, este o nebunie ce scot tipii ăștia în zilele noastre.

Suntem cu siguranță la un nivel scăzut în ceea ce privește psihedelicele în Statele Unite, aceștia sunt vânzătorii pe care i-am urmărit până acum.

MAI MULTĂ IARBĂ???? Voi ce credeți?

P.S. Marijuana este numele sclav al Cannabisului, căutați-l! și nu-i mai spuneți Marijuana!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Mi-ar plăcea să văd mai multă iarbă în secțiunea SUA. Sunt câteva lucruri de care am putea folosi mai mult, cu siguranță. Iarba obișnuia să fie pâinea și untul meu, acum, unde locuiesc, oamenii preferă să meargă la dispo într-o zi de vânzare decât să sprijine dealerul local. Mai mult de jumătate dintre cei pe care i-am cunoscut pe vremuri s-au retras sau au fost forțați să renunțe pentru că oferta a crescut foarte mult și prețurile au crescut. Cultivarea proprie pare să fie singura modalitate de a obține un venit decent în zilele noastre, și este și mai distractiv. Nu știu cât de bună este cererea, dar există întotdeauna o nevoie de mai multă iarbă!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Mai multă iarbă! Exact ce gândeam și eu! Când a început toată legalizarea, am avut o dilemă morală serioasă, dealerul meu a fost cu mine de peste un deceniu și refuz să-l fac murdar, așa că am continuat să cumpăr de la el pentru o vreme doar pe baza principiului. Dar, în cele din urmă, chiar și el mi-a spus să mă duc să ridic unele dintre dispo 🔥 și am fost ridica pentru el prea lol. El încă mai are afaceri din câte știu eu și abia aștept să îl aduc la BB, un adevărat profesionist, Mary este muza lui, m-a făcut Stoner lol

Pe Telegram nivelul de profesionalism pe care l-am văzut de la echipele din Cali este uluitor... un serviciu clienți mai rapid decât al naibii Target sau Bank of America, oameni cu adevărat de înaltă clasă.

Chiar acum secția de iarbă mi se pare o selecție obișnuită, "pre-dispo-days" a dealerilor de droguri. Ceea ce este bine, dar... Potențialele...! Edibles! HIGH THC Troches! (cele dispo sunt încă nașpa) HASH!

Selecția de produse cred că este cea mai mare atracție a magazinelor de desfacere, evident că și prețul este un factor, dar, în general, cred că Stonerii care fac multe comenzi doresc un singur lucru mai presus de toate: consecvență. Este plăcut să știi că vei avea iarbă la sfârșitul zilei, atunci când o vrei. Având toate aceste produse pe aici cred că va face mai mulți oameni dispuși să cumpere de la toată lumea..
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Îmi place să păstrez un pic, dar nu mai fumez decât rar. Trebuie să fie rahatul care l-a ucis pe Elvis. Nu mă interesează mai mult mirosul și gustul decât thc peste 25 %. Aveam un vechi prieten care s-a mutat în Colorado și mi-a vândut foarte ieftin muguri de pheno.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Există cerere, dar și o ofertă uriașă. Primele dispensare recreaționale tocmai s-au deschis în statul meu
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Acolo unde mă aflu eu, singurii care cumpără în mod tradițional sunt cei de modă veche cu care am venit și de la care am învățat. Tot ce am cultivat acasă merge la părinții mei pentru pensie. Ei m-au crescut și m-au aprovizionat ani de zile până când s-au pensionat oficial, așa că mă gândesc că au meritat-o. Nu am dat niciodată un ban la un dispo și nici nu o voi face. De ce să plătești 100 pentru un trimestru, când poți obține fără taxe la jumătate din preț. Deci, THC nu este 25%, este încă de bună calitate iarbă, probabil, atinge aproximativ 19% sau cam așa ceva și nu punem numele tău într-un sistem informatic cu toate detaliile tale, fie. Ceva nu este destul de corect despre a face acest lucru la același stat care a folosit pentru a ne aresta și încă o va face în cazul în care te prind în creștere sau de vânzare fără permisiunea lor și permisele corespunzătoare / licență etc și tehnic, acestea sunt în creștere și de vânzare ilegală la nivel federal, deci ceea ce le face legit și noi nu? $$. Atât de mulți tineri fumători de acum nici măcar nu cunosc sentimentul de a merge la casa erbivorelor, de a sta jos cu muzică bună, de a fuma un pic și de a fi cântărit în fața lor și, uneori, există opțiuni de a alege din acest fel, de asemenea. Experiența este o parte din ea, care a fost transformată într-o afacere de tip comercial. Budtenderii... :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Atât de adevărat @prophet, nu am mai avut o "sesiune de fumat" bună de ani de zile. și ai puncte bune cu privire la descrierile utilizatorilor, chestiunea de la nivel federal încă mă scoate din minți, cât timp poate Fedz să închidă ochii la asta atât de mult timp? Este tot un "rug-pull" departe.. Vă felicit că aveți grijă de oamenii voștri, îmi place să văd asta, un adevărat "plan de asigurare împotriva criminalilor", frații ajutând frații. Lucrurile se schimbă, dar, din nou, nu se schimbă atât de mult
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Pe vremuri, clienților mei obișnuiți le plăcea să stea la o sesiune de fumat și să aleagă punga sau să vadă cum este cântărită. În astfel de ocazii, se fac multe alte tranzacții ciudate și finale care deschid accesul la restul produselor disponibile. Atunci când ai 10 cumpărători diferiți într-o zi și toți cunosc oameni diferiți, afacerea se îmbunătățește și poți găsi oricând alte bunătăți atunci când ai clienți mulțumiți. Apropo de iarbă, mă gândeam să iau niște hașiș și să îl ofer, dar ar trebui să testez cererea pentru a nu rămâne cu totul. Local este limitat pe hash în special pentru mine... Mă gândeam la 15 sau cam așa ceva un gram? Nu sunt sigur încă...
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Da, omule, există o adevărată artă în a discuta cu dealerul tău. Am auzit povești de groază despre dealeri care își fac clienții să aștepte ore întregi, dar întotdeauna m-am gândit că persoana respectivă nu "înțelege" lol.

Sunt un consumator regulat de iarbă de mulți ani și încă nu am găsit Hash. Cu siguranță aș cumpăra câteva grame la acest preț. Din ceea ce am văzut pe alte piețe ar fi un furt, probabil ar merge repede
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Da, mă întrebam cum se va vinde. Știu că prețul dispo este mare pentru hașiș unde sunt eu. L-am văzut pentru 50 $ un G, Im ca NO WAY. La mijlocul anilor '80 era cam 8$, în 2005 sau cam așa ceva era 12$ ultima dată când am avut ceva. La naiba, m-am gândit că ceara la 17 $ pe gram ar fi atractivă, este pe plan local, dar nu atât de mult pe aici, deocamdată. Dacă aș avea o afacere, aș vinde uncii în loc de grame.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Eu fac parte din școala de gândire a lui Ricky de la TPB cu privire la iarbă: "Just get it in you" se aplică mai mult decât la iarbă, evident lol, dar toate "recenziile" astea nenorocite... "mirosea a castane când a fost deschisă, gustul terpenelor este fructat și cremos" du-te dracului, e iarbă, rahatul are gust de iarbă lol, dacă mă va face să mă droghez, sunt de acord. Ceara, nisipul, unturile, toate rahaturile astea sunt prea scumpe în jurul meu. Varietatea ar fi grozavă pentru piață
 
Top