• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Cărucioare

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Despre ce s-ar aștepta oamenii din NA să plătească, cartele BHO și cartele live în hardware decent.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Ca un lucru pe care mă întreb, Ar mânca clienții diferența de preț de 5 $ în cărucioare ieftine față de acele ccells tapered-no cornered? Sau sunt cartele mai ieftine (dar încă de renume) calea de urmat?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Sunt mulți oameni aici în SUA și am văzut cărucioare de toate felurile. Fiecare are preferințele sale. Eu personal am optat pentru cele ieftine, de unică folosință și reutilizabile. Odată am cheltuit o grămadă de bani pentru un set care avea baterii filetate 502(?) și puteai folosi bobine cu rezistențe diferite și erau o mulțime de accesorii, dar păreau să necesite multă întreținere. Mereu mă jucam cu ele. Când am dat peste cele mici, care sunt dintr-o singură bucată și singurul lucru pe care îl puteai schimba era cartușul propriu-zis, mi-am simplificat viața în mod semnificativ. Am cumpărat mai multe de tipul de unică folosință care nu se desfac ușor și când sunt goale le arunci, dar de mai multe ori se scurgeau sau nu se încărcau corect. Prețul produsului din interior are mult de-a face cu ce fel de aparat îmi place să văd. Să sperăm că vor interveni și alte persoane în curând.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Ei bine, mă gândeam să văd dacă există o piață a cărucioarelor cu capac filetat/reîncărcabile de la o companie decentă, încărcate cu 1 g de diverse extracte de canabis. Doar estimarea pieței, deoarece este mai greu de găsit cumpărători în SUA acum, având în vedere toate statele legale.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Cred că o piață neagră destul de robustă va persista timp de câțiva ani din cauza costurilor de obținere a cardului, dar mai ales a taxelor care sunt destul de nebunești. Iarba legală este scumpă. De asemenea, dispensarele testează rahatul din ea și au cerințe astronomice referitoare la sporii de mucegai, solidele dizolvate și alte aspecte. Am un prieten care. Sa mutat în Colorado cu ani în urmă pentru a urmări visul său, dar sa transformat într-un coșmar pentru el, deoarece el nu a putut vinde iarba lui. Pur și simplu nu era destul de bună. El a fost de vânzare pentru mine pentru 100 $ uncie pentru marca de semințe bankf1 interior.
Așa că acum îmi dau seama că există o piață robustă pentru ea, dar marja de profit nu este foarte mare. Este o piață saturată peste tot
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Da, am o mulțime de lucruri suplimentare și facturi de plătit, așa că se pare că există suficientă piață pentru ceea ce am nevoie.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
În prezent, în meniu se află BHO Purple Haze realizat cu n-butan (relativ lipsit de aromă). Și carturi personalizate realizate din distilat d9/d8/cbd/cbg/cbn și, opțional, terpene. Tot hardware-ul sunt cărucioare autentice CCELL cu filet (reîncărcabile). Sau articole de unică folosință fără logistică fabricate de ispire sau ikrusher. Dispozitivele de unică folosință nu sunt disponibile în prezent, problemă logistică minoră pentru ultimul lot de hardware.
 
Top